Avengers List

List

List

Zkušený vědec a věrný společník Wolfganga von Struckera, který své schopnosti propůjčil zlotřilé Hydře. Věnoval se řadě experimentů, které se zaměřovaly na nadlidi nové generace.

Sezóny 2
2014 - 2015

Informace

Celé jméno: List
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: šedá
Představitel: Henry Goodman
Poprvé se objevil v:
Kapitán Amerika: Návrat prvního Avengera (březen 2014)

Filmy

Seriály

O Listovi

List je věrným služebníkem Wolfganga von Struckera a jedním z předních vědců Hydry. Podílel se na řadě experimentů s Lokiho žezlem a Inhumans. S pomocí žezla například dodal nadlidské schopnosti dvojčatům, přičemž jedno bylo superrychlé a druhé ovládalo mysl ostatních.


Mezi jeho nepřátele patří Phil Coulson, Mike Peterson, Nick Fury, Iron Man nebo Thor:.

Filmy, seriály a další média

Dr. List je hratelnou postavou v LEGO Marvel´s Avengers, hře založené na příběhu prvních dvou Avengers filmů. Postava se automaticky stává hratelnou v rámci příběhu, kdy s ním a Wolfgangem sledujete dvojčata v tajné laboratoři Hydry.

Marvel Cinematic Universe

Dr. List se v Hydře vypracoval až na pravou ruku Barona von Struckera, kterého zajímaly experimenty na lidech. Svou tajnou základnu si zřídili v Sokovii, kde pracovali především s Lokiho žezlem. Když bylo odhaleno, že Hydra ovládla S.H.I.E.L.D., Strucker se Lista zeptal, jak dopadla práce s žezlem na dobrovolnících. List mu odpověděl, že přežili pouze dva. Zrušení S.H.I.E.L.D.u s Fu­rym nijak nehnulo a novým ředitelem jmenovat oživeného Phila Coulsona. Ten se vydal v Listových stopách, přičemž zneškodnil veškeré jeho spojence, kteří se mu dostali do rukou.

V jeho arktické základně pak Coulson objevil lokaci Lokiho žezla, kterou poslal Marii Hillové, aby ji předala Avengerům. Avengers Sokovijský hrad nakonec napadli a List zemřel rukou Starka.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie