Makkari

Makkari

Superrychlá Makkari je jedinou členkou Eternals, která je němá. Má velice zvláštní vztah s Druigem.

Sezóny 1
2021 - 2021

Makkari stvořil nebešťan Arishem a následně ji s ostatními Eternals poslal na Zem, kde jejich primárním cílem bylo vyhubit Devianty, kteří by mohli ohrozit lidstvo a jejich dějiny. Makkari je jako jediná z Eternals němá (neumí mluvit), takže komunikace s ní byla zpočátku malinko složitá. Jelikož ale Eternals spolu žili několik stovek let, všichni se naučili s Makkari komunikovat.

Makkari měla vždy velice speciální vztah s Druigem, ale nikdy to nepokročilo do takové fáze, že by spolu pár skutečně byl. Makkari umí superrychle běhat. Když se Eternals rozpadnou a jejich úděl je na Zemi naplněn, Makkari se jako jediná rozhodne zůstat v jejich domovské lodi, kterou pohřbí hluboko pod zemí. Tam žije několik dlouhých let, kde shromažďuje různé artefakty.

Loď následně vypátrají Eternals, kteří se dali dohromady v 21. století poté, co zjistili, že Devianti až tak vyhubeni nebyli. Makkari se samozřejmě ke svým druhům přidává, ale je velice překvapena, když zjistí, že účel Eternals na Zemi je zcela jiný – probudit nového nebešťana Tiamuta, který svým zrozením zničí celou Zemi. Makkari a zbytek dokážou ale tomuto zabránit a následně žijí na Zemi v klidu a míru.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Dostala asi nejméně prostoru, ale vzhledem k její indispozici to zřejmě smysl dává…

webmaster, grafik
19.11.2021 | 21:05:28

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama