Thena

Thena

Trpí vzácnou nemocí Mahd Wy'ry, která se nedá vyléčit. Je tak nucena žít většinu svého života v exilu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Thena je z dalším členů Eternals, kteří dorazí zhruba pět tisíc let před naším letopočtem na Zem, kam byli vysláni nebešťanem Arishemem, aby zahnali hrozbu Deviantů. Postupně se seznamovali s lidstvem, které jim pochopitelně přirůstalo k srdci. Měli ale přísný zákaz jakkoliv ovlivňovat jejich historické dějiny, maximálně lidstvo usměrňovali k lepšímu.

Když Eternals porazí Devianty, chvíle klidu ale vůbec nenastávají. Thena začne trpět vzácnou nemocí zvanou Mahd Wy'ry, když začíná útočit na své kolegy. Jedná se o nevyléčitelnou nemoc a nikdy člověk neví, kdy Thena kohokoliv ohrozí na životě. Šance na záchranu tu ale je. Nabídne ji Ajak, ale Thena ztratí veškeré své vzpomínky. To ale nechce zbytek týmu připustit.

Gilgamesh se tedy nabídne, že odejde se Thenou do exilu, kde s ní bude žít jen on a bude ji kontrolovat. I tak ale bude vystaven obrovskému nebezpečí. O mnoho let později Gilgameshe a Thenu navštěvují zbylí Eternals v době, když byla Ajak zavražděna. Žádají oba o pomoc. I když je to velice nebezpečná, Thena pomůže, zároveň bude ale svědkyně smrti svého nejlepšího přítele.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Kvůli její nemoci byla taková zvláštní… přesto místy skvělá.

webmaster, grafik
28.11.2021 | 21:26:17

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama