Avengers Xu Wenwu

Xu Wenwu

Xu Wenwu

Legendární bojovník ovládající deset prstenů, jehož svět se změní, když se poprvé a skutečně zamiluje.

Sezóny 1
2021 - 2021

Xu Wenwu je legendární a skoro mystická postava, která žije již tisíce let a za tu dobu vystřídala několik jmen a přezdívek. Našel taktéž deset prstenů, které mu daly ohromnou moc. Xu Wenwu založil armádu nazvanou Deset prstenů, se kterou dobýval světy, později ovlivňoval důležité historické události, páchal atentáty a převracoval politické režimy. Když ale narazil na Ying Li, vše se změnilo. Xu Wenwu se zamiloval a pookřál.

Jelikož Xu Wenwu nebyl v Ta Lo vítán, Ying Li si odvedl do svého světa, kde společně vychovávali dvě své děti. Xu Wenwu zanevřel na své staré zvyky a deset prstenů již nepoužíval. Jednoho dne si ale banda Wenwových nepřátel jde s ním a jeho rodinou vyřídit účty. Při neblahé bitce je Ying Li zabita, což ve dávném Mandarinovi opět probudí všechny potlačené vlastnosti.


Xu Wenwu započne výcvik svého syna Shang-Chiho, ze kterého vycvičí elitního zabijáka. I ten ale zjistí, že něco s jeho otcem není v pořádku, a rozhodne se utéct do Ameriky. Jeho otec ale celou dobu ví, kde je a co dělá. Po několika letech ho vyhledá doufajíc, že se k němu syn přidá na křížové výpravě do Ta Lo, kde je údajně jeho žena stále vězněna.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AbrahamCZ

Postava, která má charisma, pořádný charakter a dají se pochopit jeho činy. Žil něco kolem 1000 let, možná (spíše) i víc. Podle mě by si zasloužil klidně i nějaký jeden, dva samostatné filmy, z jeho dlouhého života, nebo klidně i seriál. Tím, že má tolik roků, to může vystačit i na několik sérií, v různých prostředích. Určitě bych se na něj díval.

8.9.2021 | 23:09:15

Aktuální film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy - Eternals

Reklama

Zajímavosti

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Zatímco si studia Marvel Studios a Sony plácli na další trilogii a fanoušci jsou poměrně v suchu, Tom Holland samozřejmě ví, co to pro jeho hereckou budoucnost znamená. On v roli Petera Parkera nemůže zůstat donekonečna, což nyní už na veřejnosti přiznává. Máme se bát?

Reklama

Předchozí film

Eternals


Premiéra: 4.11.2021
Režie: Chloé Zhao
Scénář: Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo, Kaz Firpo
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Dong-seok Lee, Kit Harington, Salma Hayek, Angelina Jolie, Harry Styles, Harish Patel, Haaz Sleiman a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie