Chicago P.D. (Policie Chicago) Andre Cooper

Andre Cooper

Andre Cooper

Chicagský policista, kterého Voight vzal neochotně do svého týmu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Andre Cooper je chicagský policista, kterého Hank Voight na žádost své nadřízené, Samanthy Millerové, vzal do rozvědky. Andre vždy exceloval ve všech oblastech, jak ve sportu, tak ve studiu. Dal výpověď ve vysoko ceněné a dobře placené práci na Wall Street, aby se mohl přidat k chicagské policii. Proč? Aby mohl pozměnit status quo policie. Chce za svým příchodem vidět změnu.

Objevil se v dílech:


(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E05: Burnside

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás