Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E08: Protect and Serve

S08E08: Protect and Serve

S08E08: Protect and Serve

Ruzek a Atwater dostanou za úkol zatknout muže, který zastřelil černého puberťáka. Situace se zkomplikuje, když si uvědomí, že někdo nechce, aby se dostali zpět na stanici.

cz sk
11.3.2021
5 890 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Scénář: Gwen Sigan a Ike Smith
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Nicole Ari Parker (Samantha Millerová), Cleveland Berto (Andre Cooper), Kai A. Ealy (T.J. Jones) a Michael Rispoli (Dave Wheelan)
Ostatní herci: Christine Bunuan (tazatelka), Diamond Simmons-James (Antoinette), Colleen Madden (Annie Wheelanová), Shawn Roundtree Jr. (Jeff Duncan), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás