Chicago P.D. (Policie Chicago) Andre Cooper

Andre Cooper

Andre Cooper

Chicagský policista, kterého Voight vzal neochotně do svého týmu

Sezóny 1
2021 - 2021

Andre Cooper je chicagský policista, kterého Hank Voight na žádost své nadřízené, Samanthy Millerové, vzal do rozvědky. Andre vždy exceloval ve všech oblastech, jak ve sportu, tak ve studiu. Dal výpověď ve vysoko ceněné a dobře placené práci na Wall Street, aby se mohl přidat k chicagské policii. Proč? Aby mohl pozměnit status quo policie. Chce za svým příchodem vidět změnu.

Objevil se v dílech:


(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás