Erica Gradisharová

Erica Gradisharová

Voightova supervizorka z Vnitřních záležitostí.

Sezóny 1
2014 - 2014

Seržant Erica Gradisharová je Voightova supervizorka z Vnitřních záležitostí. Chce využít Voighta a další policisty, aby povýšila v kariérním žebříčku. Byla rozčilená, když zjistila, že velitel Perry dal přednost Voightovi před poručíkem Beldenem z Násilných zločinů a povýšil ho na velitel Zpravodajské jednotky. Poté se s Voightem nikam nedostala, pokoušela se přemluvit Antonia Dawsona, aby pro ni špehoval Voighta. Jenže to se jí nevyplatí, protože Dawson má vůči ní zášť, jelikož vyšetřovala jeho bývalého partnera Seana Pattersona kvůli malé chybě v papírování a nechala ho kvůli tomu vyhodit. Patterson poté o rok později spáchal sebevraždu. Erica tedy poté opouští své místo (nevíme, jestli byla vyhozena nebo dala výpověď), ale stihne varovat Voighta, že i po jejím odchodu mu bude Vnitřní dýchat na krk.

Objevila se v dílech:

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nezapomeňte...

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

Na počátku října scenáristé znovu uchopili svá pera a pustili se do psaní scénářů k jedenácté řadě. A už tu máme první novinku. Někdy v průběhu nové řady se s námi rozloučí detektivka Hailey Uptonová.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama