Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Známé hvězdy, které se objevily v Gilmorkách a vy jste si jich možná nevšimli

Známé hvězdy, které se objevily v Gilmorkách a vy jste si jich možná nevšimli

Známé hvězdy, které se objevily v Gilmorkách a vy jste si jich možná nevšimli

Objevili se jen v menších rolích, mihli se v jedné nebo pár dalších epizodách. Ale dnes byste je malou roličkou asi do týmu nezískali. Přečtěte si, kteří dnes velmi známí herci a které velmi známé herečky (anebo jiné hvězdy) si zahrály v Gilmorových děvčatech.

15 0
31.10.2016

Jane Lynch

Thumbnail Play icon

Jane Lynch (Glee) hraje sestru v epizodě S01E10 Forgiveness and Stuff, kdy Richard skončí v nemocnici.

Brandon Routh

Thumbnail Play icon

Brandon Routh (Legends of Tomorrow, Chuck, filmový Superman) hraje jednoho z kluků v epizodě S01E13 Concert Interruptus v davu na koncertě kapely Bangles. Ve videu ho můžete vidět hned na začátku.


Scout Taylor-Compton

Jako malou jsme herečku Scout Taylor-Compton viděli v roli Deanovy sestry Clary (S01E21 Love, Daisies and Troubadours), herečka samotná se později stala jednou z postav hororových filmů Halloween nebo seriálu Nashville.

Masi Oka

Thumbnail Play icon

Hrdina Hiro ze seriálu Heroes Masi Oka si zahrál studenta filozofie na Havardu v epizodě S02E04 The Road Trip to Harvard.

Madeline Zima

Kdo zná Californication nebo Heroes, ten bude znát i Madeline Zimu, která si zahrála jednu ze studentek v díle S02E07 Like Mother, Like Daughter.

Brenda Strong

Brenda Strong, jedna ze zoufalých manželek z Desperate Housewives nebo hrdinka zejména nového Dallasu se objevila v roli jedné z matek dětí z Chiltonu v díle S02E07 Like Mother, Like Daughter.

Mädchen Amick

Mädchen Amick (Twin Peaks, Witches of East End) hraje Christopherovu snoubenku Sherry Tinsdale. Poprvé se objeví v díle S02E14 It Should Have Been Lorelai.

Mary Lynn Rajskub a Jon Polito

Thumbnail Play icon

Když Kirk v epizodě S02E19 představí divákům svůj filmový debut, objeví se v něm dvě známé televizní tváře. Kirkovu přítelkyně hraje Mary Lynn Rajskub (24, The Girlfriend Experience) a jejího otce Jon Polito (např. Modern Family nebo Murder in the First). Polito hraje také kuchaře Peta v epizodě S03E18 Happy Birthday, Baby, který má upéct největší pizzu na světě. Není to jediná dvojrole, která se v seriálu objevila.

Carole King

Thumbnail Play icon

Zpěvačka Carole King, autorka úvodní znělky, respektive písně Where You Lead si v seriálu zahrála také. Poprvé ji diváci spatřili v epizodě S02E20 Help Wanted jako majitelku a prodavačku Sophie Bloom v obchodě s hudebními nástroji.

Seth MacFarlane

Tvůrce seriálu Family Guy nebo hlas Méďy (Ted) Seth MacFarlane se objevil v seriálu poprvé v epizodě S02E21 Lorelai's Gra­duation Day jako Lorelaiin spolužák Zach, poté hrál Emilyina právníka Boba a jeho hlasem zpíval jeden folkový zpěvák ve čtvrté řadě.

Jon Hamm

Thumbnail Play icon

Charismatický Jon Hamm (Mad Men, Black Mirror) si střihl krátkou roli neméně charismatického Peytona Sanderse na aukci v epizodě S03E08 Let the Games Begin.

Matt Jones

Diváci Breaking Bad nejspíš v díle S03E09 A Deep-Fried Korean Thanksgiving poznají budoucího Badgera. Matt Jones si v Gilmorkách zahrál Morgana, jednoho z mužů, který chtěl všechno usmažit.

Rob Estes

Fanouškům Melrose Place a nových dílů Beverly Hills, 90210 možná uniklo, že Jessova otce Jimmyho si v dílech S03E20 Say Goodnight, Gracie a S03E21 Here Comes the Son zahrál Rob Estes. V druhém díle se objevila také Sherily Fenn jako Sasha (později Anna Nardini).

Max Greenfield

Max Greenfield (New Girl) se objevil jako Deanův kamarád Lucas na jeho rozlučce se svobodou v díle S04E04 Chicken or Beef?.

Nick Offerman

Thumbnail Play icon

Hvězda z Farga a Parks and Recreation Nick Offerman se v Gilmorkách objevil dvakrát jako Jacksonův bratr Beau. Poprvé v díle S04E0:, podruhé v S06E04 Always a Godmother, Never a God.

Norman Mailer

V epizodě S05E06 Norman Mailer, I'm Pregnant! určitě nikdo nemohl přehlédnout spisovatele Normana Mailera. A ano, hraje ho skutečný Norman Mailer, držitel dvou Pulitzerových cen a autor knih jako Nazí a mrtví nebo Americké tajemství.

Madeleine Albright

Thumbnail Play icon

Když je Rory 21 let, zdá se jí o její ikoně Madeleine Albrightové, a to v epizodě S06E07 Twenty-One is the Loneliest Number, kde si k herečce Alexis Bledel lehla do postele skutečná bývalá ministryně zahraničních věcí USA. Sama je navíc velkou fanynkou seriálu.

Danny Pudi

Thumbnail Play icon

Abeda z komediálního seriálu Community hrál Danny Pudi, stejně jako na pár dílů Raje v Yaleském deníku. Poprvé se objevil v epizodě S06E13 Friday Night's Alright for Fighting.

Abigail Spencer

Jednu z kamarádek Honor Huntzbergerové jménem Megan si v díle S06E16 Bridesmaids Revisited zahrála i Abigail Spencer, známá například ze Suits, Rectify nebo True Detective a Mad Men.

Paul Anka

Thumbnail Play icon

Teď není o řeč o psu Lorelai Gilmorové, ale o skutečném zpěváku Paulu Ankovi. Sám sebe si zahrál ve snu v díle S06E18 The Real Paul Anka, což byla jeho dosud poslední seriálová role.

Melora Hardin

Malora Hardin (Monk, The Office (US), Transparent) si zahrála na konci šesté řady v díle S06E22 Partings roli Carolyn Batesové, kterou chtěla Emily dohodit Christopherovi.

Christiane Amanpour

Slavná novinářka Christiane Amanpour si zahrála samu sebe v poslední epizodě sedmé řady, kde se setkala s Rory. Řeč je samozřejmě o dílu S07E22 Bon Voyage.

Krysten Ritter

Thumbnail Play icon

Krystin Ritter (Jessica Jones) hraje jednu z Roryiných nových kamarádek Lucy v sedmé řadě, poprvé ji diváci viděli v díle S07E04 'S Wonderful, 'S Marvelous.

A ještě několik zmínek na závěr: Kromě herců z pár epizod jsou tu také herci, kteří měli důležitější role, ale na které bychom taky neměli zapomenout. Takže jmenovitě:

Vzpomenete si ještě na nějaké jiné hvězdy, které se v Gilmorových děvčatech objevily a my na ně zapomněli? Dejte nám vědět v komentářích.

FOTO: WB/CW

Diskuze /11

LenGaj

ještě mě napadá Victoria Justice :)

31.10.2016 | 19:49:33
majovec13

Sebastian Bach???

31.10.2016 | 19:56:24
lykan9

Dokud jsem si myslel, že se jedná jen o herce epizodních rolí, tak jsem byl spokojen, ale v závěru důležitějších rolí tu určitě chybí Jared Padalecki jako Dean, který se proslavil rolí Sama Winchestera v seriálu Supernatural a Milo Ventimiglia v roli Jesse, který se proslavil v seriálu Heroes.

31.10.2016 | 20:06:07
Frolda94

Mary Lynn Rajskub také hrála v epizodě 06×22, kde ztvárňuje jednu z trubadúrek, kdy trubadúři útočili na Stars Hollow. A v epizodě s Normanem Mailerem také hrál jeho syn roli reportéra, který s Mailerem dělal interview.

31.10.2016 | 20:07:05
KevSpa

Jon Hamm. <3

webmaster
31.10.2016 | 22:31:31
iHyi

Diky za tipy, Sebastian hrál větší roli a nechávám si ho do článku o hudbě v seriálu. Jared měl velkou roli a toho si lidé taky určitě všimli. Tady šlo spíš o to vyzdvihnout menší role, na které by člověk mohl zapomenout.

webmaster
31.10.2016 | 22:45:13
1.11.2016 | 1:36:07
Barbra06

Nebyl náhodou Beau ( Nick Offerman ) bratr Jacksona a ne bratranec? :D Bratránek bl Roon :D

#9 iHyi
1.11.2016 | 10:14:18
iHyi

#8 Barbra06: je to přesně tak, to mi ulítlo, díky! :-)

webmaster
1.11.2016 | 11:54:46
RHorse

tak nevim, ale jako „hvězdy“ bych drtivou většinu z uvedených herců nenazývala…

2.11.2016 | 7:44:28
Oberyn

Stále budu připomínat Sam Phillips,která se v seriálu také objevila a vzhledem k tomu, že je to autorka všech těch legendárních „lalala“ popěvků,tak to pro seriál byla hvězda taky…

redaktor
11.11.2016 | 7:10:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny