Grey's Anatomy (Chirurgové) Nicole Herman

Nicole Herman

Nicole Herman

Specializace: šéfka fetální chirurgie
Diagnóza: nádor na mozku
Zajímavosti: Arizonina mentorka, přísná na své podřízené

Sezóny 1
2014 - 2015


Nicole Herman byla vedoucí fetální chirurgie v Grey Sloan Memorial Hospital. Svou kariéru začala na gynekologii, poté se začala specializovat na fetální chirurgii.

Při péči o jednoho s pacientů se doslechla o vedoucí pediatrie Arizoně Robbins, které posléze navrhla, aby se pod jejím vedením stala fetálním chirurgem. Okamžitě začala Arizonu zavalovat velkým množstvím práce a měla na ní ohromné nároky. Později vyšlo najevo, že chce vycvičit svého nástupce, protože má nádor na mozku a umírá. Arizona se s tím nechtěla smířit a začala její případ konzultovat s Amelii Shepherd. Nicole se mezitím snažila naučit Arizonu ty nejnáročnější zákroky smířená se svou smrtí. Nakonec se ovšem nechala k operaci přesvědčit. Amelii se sice podařilo zachránit jí život, ale v důsledku zákroku ztratila zrak, nemohla již nadále operovat a přenechala své místo Arizoně.


Měla sexuální vztah s Grahamem Maddoxem, kterého původně učila spolu s Arizonou. Graham ale neměl potřebný talent. Jednou zmínila, že se zná také s Addison Forbes Montgomery-Shepherd, která působí ve stejném odvětví medicíny.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
guestka

Jo jo když si někdo pozor nedá, tak je plastika hodně špatná :/ … jiank jako postava nenaštvala ani neoslnila…

10.4.2017 | 23:35:59
SaDiablo

Skvělá postava, skvělý příběh, skvělé epizody, na které se nezapomene.

12.3.2017 | 13:39:59
valasek

Úžasná žena, bude mi chybět. :-(

webmaster
27.1.2017 | 7:28:23
martin1m2

Najskôr som ju neznášal, potom mi zlomila srdce …

30.9.2016 | 16:50:50

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás