Quantico Kdo je zrádce po epizodě Alex?

Kdo je zrádce po epizodě Alex?

Kdo je zrádce po epizodě Alex?

Tvůrci se rozhodli přitvrdit a místo na vztahy se zaměřit na drama. Alex opět stojí osamoceně a nastává situace ze začátku sezóny. Kdo jí uvěří a a přidá se na její stranu?


8 0
13.3.2016

Alex Parrish

Alexina intuice jí napovídá, že Elias nebyl jediným člověkem zapojeným do teroristických útoků. Začínáme se tedy opět dostávat už do poměrně absurdní situace, kdy jí nováčci ani zkušení agenti FBI nevěří. Copak se nikdo nepoučil? Vždyť k této situaci došlo už minimálně dvakrát – při výcviku, a také v době, kdy z Alex záměrně udělali teroristku. Aby měla Alex své podezření podepřené nějakým důkazem, ukradne telefonní záznamy, aby se podívala na výpis Eliasových hovorů a našla případné nesrovnalosti. Po nátlaku Ryana a ostatních se Alex nakonec rozhodne, že po dalších teroristech přestane pátrat. Jenže krátce nato ji kontaktuje sám terorista.

Ryan Booth

Ryan se zastavil za Alex, aby si od ní vyzvedl klíčenku s daty Briana Goldmana a informoval ji o tom, že Duncan spáchal sebevraždu, aby nemusel jít do vězení. Hrozilo mu 7–10 let. Díky jeho intervenci přestala Alex na existenci dalšího teroristy trvat. Je Ryan nějak spolčen se strůjcem útoků? Nebo je jím on sám?


Alex vypovídá před senátní komisí.

Simon Asher

Simon byl po druhém výbuchu bomby na dně, protože si to dával za vinu. Ani on každopádně nestál na straně Alex a tvrdil, že Elias jednal sám.

Claire Haas

Její manžel Clayton zemřel společně s dalšími 31 agenty po druhém bombovém útoku. Nebyl tohle jen poněkud drsný způsob, jak se zbavit problémového muže a stát se tak truchlící vdovou, které bude ležet Amerika u nohou? Případně jí s tím mohl pomáhat její syn Caleb, který byl na otce naštvaný kvůli Shelby.

Claire se dostává nebývalé pozornosti. Co když to tak plánovala?

Shelby Wyatt

Shelby se spojí se svojí falešnou sestrou Samar, ale zatají to Calebovi. Domluví si s ní schůzku a na ni přijde manžel Samar, ale i Caleb. Skutečné jméno Samar je Haifa a její manžel tvrdí, že ji kvůli Calebovi unesli lidé, kteří ji přiměli předstírat, že je sestra Shelby. Caleb a Shelby souhlasí, že po ní budou pátrat. Zjistí, že stopa vede do Chorvatska. V přítomnosti Shelby nechce mít s Alex nic společného, protože má za to, že jí Alex zničila celý život, když prasklo to, že měla románek s Claytonem.

Charlie Price

V FBI mají experty přes výslech, přesto nikdo nedokáže z Charlieho vytáhnout, kdo ho unesl. Podaří se to až studentce Raině… Ačkoli Charlie tvrdil, že únosce nezná, nakonec z něj vypadne, že to byli čtyři kluci zhruba v jeho věku.

Shelby viní Alex za zničenou kariéru. Najdou k sobě opět cestu?

Raina Amin

Dozvídáme se, že jsou skutečnosti, které před druhými tají. Že zatajila sestře, že domů nejela autem, ale letěla letadlem (a opravdu letěla domů?), to se dá ještě nazvat maličkostí. Ale pak jí lhala o tom, že její výslech Charlieho skončil neúspěchem. Dozví se jména Charlieho únosců a kontaktuje je, jak to dřív udělal pravděpodobně i on.

Duncan Howell

Duncan pomáhal Alex, když byla falešně obviněná. V této epizodě pozorujeme, jak páchá sebevraždu a před činem ještě nechává Alex vzkaz: „Řekněte jí, že jsem si myslel, že nemám na výběr.“ Spáchal sebevraždu, protože nechtěl jít do vězení? Proč by pak ale uzavíral dohodu se státním zástupcem? A proč by nechával Alex vzkaz? A proč neprozradil, kdo ho vydírá, když už se rozhodl skoncovat se životem?

Alex stojí opět sama proti všem. Pomůže jí někdo?

Natalie Vazquez

Natalie jako první zjistí, že se Alex nepletla. Její život je v ohrožení, protože ji terorista opásal výbušninami. Přežije to? Nebo za tím vším stojí právě Natalie a na Alex to jen hraje?

Nové postavy

Drew Perales

Sportovec, který skončil po dvou sezónách fotbalovou kariéru, aby vedl hromadnou žalobu proti NFL.

Dr. Will Olsen

Má doktorát z Harvardu, sklony k antisociálnímu chování, pracoval pro NASA.

Iris Chang

Původem ze Šanghaje, vyrůstala v Beverly Hills, premiantka z Harvardu, nehraje vždycky fér.

Zaujali vás zkušenější nováčci, kterým bude muset naše třída čelit?Napište nám v komentářích své názory na nováčky, kdo je podle vás zrádce a tipněte si také v anketě.

Kdo je zrádce po epizodě Alex?

37%
27%
13%
10%
7%
3%
3%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
30 hlasů

Fotografie: ABC

Diskuze /2

Lucifrid

Noví „nováčci“ jsou mi zatím nesympatičtí, ale to je podle mě záměr scenáristů. Uvidíme, co se z nich vyklube. Pořád věřím v rodinné spiknutí Haasů :D A Claytona neukázali mrtvého, takže…

webmaster
14.3.2016 | 0:00:21
SwayAJ

pořád Ryan

16.3.2016 | 0:32:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás