Quantico Kdo je zrádce po epizodě Quantico?

Kdo je zrádce po epizodě Quantico?

Kdo je zrádce po epizodě Quantico?

V desáté epizodě se mnohé věci vyjasnily, otazníků však neubylo, spíše naopak. Na akademii nováčci rozhodují o tom, kdo se bude účastnit přijímacích zkoušek do nového ročníku. Po útoku se agenti vydávají pátrat po druhé bombě a Alex je v pěkné kaši a nikdo jí nechce pomoct.


18 0
14.12.2015

Alex Parrish

Alex musí vypátrat atentátníka do 24 hodin, jinak nastoupí do vězení. Pomohl jí Liam tím, že ji přiměl, aby se přiznala, či spíše uškodil? Vypadá to, že když se k ní její spolužáci obrátili zády, na její straně stojí už jen Miranda a Liam. Jsou to však silní spojenci.
Pravděpodobnost: 0 %

Alex má problém. Souhlasila se sledováním kamarádů a ti se k ní teď obrátili zády.


Caleb Haas

Chování Caleba k Shelby značně ochladlo a i když se mu nechce věřit, že je jeho přítelkyně podvodnice, není schopen opětovat její vřelé city. Snaží se ale ze všech sil najít důkaz pro svého otce, že sestra Shelby opravdu existuje. Nabourá se proto do Shelbyina počítače, ona ho však přistihne. Nakonec se spolu dohodnou na tom, že Caleb její „sestru“ proklepne. A tak Caleb s Shelby zjistí, že její domnělá sestra je ve skutečnosti podvodnice.
Pravděpodobnost: 20 %

Shelby Wyatt

Po útoku je Shelby stále v kontaktu s Claytonem a díky tomu, že je sledována, se o nich dvou dozví i zbytek FBI. Když si pak spolužáci vybíjí svůj vztek na Alex kvůli tomu, že je sledovala, je Shelby nejiniciativnější. Taky se dozví, že Caleb o jejím románku s Claytonem už řekl své matce, aby ji chránil. V příští epizodě nás tedy čeká ostrý střet – Shelby vs. Calebova máma.
Pravděpodobnost: 20 %

Caleb se k Shelby chová chladně, sice se nakonec vše vysvětlí, ale Shelby z toho šťastná nebude.

Ryan Booth

Ryan odchází z akademie a vrací se k běžným povinnostem zvláštního agenta. Před odchodem ještě pro Alex zjistí informace o Natalii. A před celou třídou řekne, že není student, ale zvláštní agent s tajným posláním na akademii. Když se s ním Natalie před odchodem loučí, je mu vděčná, že se za ni před třídou postavil, a řekne, že mu jednoho dne možná zachrání život. Tehdy to ještě netušila, ale po bombovém útoku se tohle její proroctví naplní, když postřeleného Ryana nechá s Alex jít. Jinak to vypadá, že Ryan je správňák, který se nebojí postavit na stranu těch slabších nebo těch, kteří potřebují pomoct.
Pravděpodobnost: 5 %

Natalie Vazquez

Alex zjistí, že Natalie má za uchem nalepenou falešnou jizvu. Natalii kvůli tomu vyšetřuje komise přímo před všemi spolužáky. Ta prozradí, že ji kdysi psychicky týral její bývalý přítel a ta jizva byl jediný způsob, jak u soudu získat možnost vychovávat dceru bez něj, jak od něj utéct. Jenže když se přihlásila do Quantica, její bývalý jí řekl, že pokud bude pryč více než pět měsíců, tak si najde způsob, jak dostat dceru do své péče. A jak řekl, tak i udělal. Dává to ale nějaký smysl, odjet na akademii a nechat dceru v péči bývalého přítele, který Natalii psychicky týral? I když tvrdí, že to dělá pro svou dceru, je to opravdu zodpovědné? A je to všechno pravda, nebo Natalie tají ještě něco dalšího?
Pravděpodobnost: 20 %

Natalie má velký problém. Vše ale dopadne dobře a pomocnou ruku jí podá Ryan.

Dvojčata Nimah Amin a Raina Amin

Nimah se snaží dostat Simona z akademie, seč jí síly stačí. Je to kvůli tomu, že se před ním snaží ochránit svou sestru? Každopádně na něj vyhrabe ošklivou věc z jeho minulosti a otevře ji před celou třídou. Chtěl být tím dobrým, ale nějak se to zvrtlo. A to je věc, která ho provází po celý život. Chce konat dobro, ale nějakým způsobem se vždy zaplete do něčeho nekalého. Po útoku se díky sledování zjistí, že Raina je v kontaktu s Hamzou Kourim, šéfem buňky teroristů, kterou sestry infiltrovaly. Co mu Raina v nemocnici šeptala do ouška? Proč ho líbala? Je do něj zamilovaná? Chtěla zjistit, jestli něco neví o druhé bombě? Nebo je to všechno ještě jinak? Nimah náhodou přijde na to, že sledují i ty, co pomáhali Alex. A je to ona, díky které to vyjde najevo. Má snad nějaké další tajemství, které chce před ostatními utajit? Nebo tím jen chrání svou naivní sestru?
Pravděpodobnost: 30 %

Nimah vystrkuje lokty na akademii, Raina na sebe zase upoutává pozornost v nemocnici.

Simon Asher

Na akademii ho nemají rádi, protože obešel FBI a nahlásil na policii, že jednu z obětí sériového vraha, jehož zatkla psycholožka Langdonová z FBI, pravděpodobně zabil někdo jiný. Hrozí tedy, že vraha pustí na svobodu a FBI bude mít ostudu. Simon se stane obětí šikany a snad jediný, kdo se ho zastává, je Ryan. V této epizodě dojde rovněž k tomu, že Simona vyhodí z akademie, a to kvůli útoku na Ryana během třetího týdne výcviku. Někdo to na něj vyhrabal, aby se mu tak pomstil za Langdonovou? Tvůrci nám Simona dlouho předhazovali jako nejpravděpodob­nějšího podezřelého, ale vypadá to, že on tím zrádcem zřejmě nebude. Sice se přiznal, že plánoval bombový útok na synagogu a mešitu, ale podle svých slov neměl v úmyslu nechat něco vybuchnout. A co je důležitější, někdo z akademie mu ukradl mapy a plán útoku a předělal ho tak, aby bomby opravdu explodovaly. Byla to Nimah, Ryan, Elias, příslušník či nepřítel rodiny Haasů, nebo někdo úplně jiný?
Pravděpodobnost: 10 %

Elias Harper

Na konci epizody přijde Alex osobně požádat o pomoc Simona, ale on ji odmítne. Doma ho pak přepadne a omámí Elias. Proč to udělal? Je tím zrádcem Elias? Jak by se ale dostal k Simonovým plánům, když v době, kdy na nich Simon pracoval, už Elias na akademii nebyl? A jaké úmysly se Simonem má?
Pravděpodobnost: 30 %

Stojí za bombovým útokem Elias a využil Simona? Nebo je to úplně jinak?

Napište nám v komentářích své názory na nováčky, kdo je podle vás zrádce a tipněte si také v anketě.

Kdo je zrádce po epizodě Quantico?

30%
20%
10%
8%
8%
5%
5%
5%
3%
3%
3%
3%
0%
0%
40 hlasů

Fotografie: ABC

Diskuze /7

KevSpa

Tak já teda zase měním hlasování. :D

webmaster
14.12.2015 | 1:02:34
Lucifrid

Nevim, absolutne nevim. Clayton. Protože těch Haasů je tam moc. A Caleb mu pomohl, ale zda vědomě, nebo ne, to už nevim :D

webmaster
14.12.2015 | 1:03:33
SwayAJ

Pořád sázím na Ryana :D

14.12.2015 | 9:33:42
Adélka_MucQ

Když má každý tak malé šance, tak fakt nevim. :D vůbec netušim, možná Ryan…

14.12.2015 | 13:27:00
Bastian0389

Tipnem Liama :) Inak myslíte, že ten anonymní tip FBI, že terorista je práve v tej ich skupine v Quanticu poslal ten zradca, aby to mohol hodiť na Alex? Lebo v podstate kým nezistili, že Simonovi ukradli tie plány v Quanticu, tak pracovali iba na základe toho tipu.

#7 Ptolemai
14.12.2015 | 16:33:10
awacs

To na konci byl Elias? :D Asi budu potřebovat brýle :D

15.12.2015 | 9:50:55
Ptolemai

#5 Bastian0389: Liama podezřívám od celého začátku :D vůbec se mi nelíbí, asi se ho budu držet až do konce ;)

15.12.2015 | 11:10:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás