Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Corey Wellnitz

Corey Wellnitz

Namistrovaný student a sportovec.

Sezóny 3
2021 - 2023

Corey Wellnitz se narodil ve Smallvillu, kde začal chodit na místní střední školu. Zde se prosadil jako hráč fotbalu, přičemž je dobrým kamarádem Seana Smithe. V týmu má sice stálé místo, ale nejde o nijak skvělého hráče. V seriálu bylo již několikrát ukázáno, že má na hřišti menší problémy.

Podobně jako ostatní sportovci, i on si často utahuje z ostatních lidí a chová se namistrovaně. Například se posmíval Tagovi, že má zlomenou ruku, kvůli které nemůže hrát. Dále v bistru upozornil obsluhu, ať Tag platí předem, protože jde o chudého člověka, u kterého není nikdy jisté, zda má u sebe nějaké peníze. Tag se s ním kvůli tomu začne prát, ale boj urovnají až jejich kamarádi.

Později Corey u sebe doma pořádá párty, na kterou pozve spoustu svých kamarádů. Když tu Tag zničí jeden nábytek, Corey mu za to začne nadávat, a tak Tag uteče pryč.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama