Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Jor-El

Jor-El

Supermanův otec z Kryptonu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jor-El je Clarkovým biologickým otcem, který ho poslal na planetu Zemi kvůli tomu, že věděl, jaká zkáza čeká na Krypton. I když sám této zkáze podlehl, nikdy se ve skutečnosti nevytratil – společně na Zemi totiž poslal i svou umělou inteligenci, aby pomáhal svému synovi.

Když Clark přijal svůj životní úděl, umělá inteligence jeho biologického otce ho začala trénovat. Clark tak nejenom mohl poznat svého biologického rodiče, ale zároveň odhalit svůj skutečný potenciál. Jakmile byl jeho trénink u konce, Clark vyrazil do světa, kde se proslavil jako hrdina Superman.

On sám už sice nepotřebuje Jor-Elovy rady, ale když zjistí, že má jeho syn Jordan schopnosti, navštíví s ním Jor-Elovu umělou inteligence, která by mu mohla poradit, co s ním má dělat. Jor-El mu však poví, že i když Jordan zdědil jeho schopnosti, je v něm jen mizivá část z nich, kvůli čemuž nebude nikdy moci dosáhnout svého potenciálu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama