Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Lara Lor-Van

Lara Lor-Van

Supermanova matka, se kterou se Clark setká tváří v tvář díky Talovi.

Sezóny 2
2022 - 2023

Lara Lor-Van pochází z planety Krypton, kde se jejím mužem stal Zeta-Rho. S tím však nebyla moc šťastná, a proto, když poznala Jor-Ela, se do něj zamilovala a svého muže opustila. Netušila však, že v té době Zeta zařídil, aby se jim narodil syn Tal-Rho, o kterém Lara dlouhou dobu nevěděla.

Brzy po porodu svého syna Kal-Ela byla nucena ho opustit, protože Krypton čelil nevyhnutelné zkáze. Jor a Lara ho posadili do vesmírného raketoplánu, který odletěl na planetu Zemi. Zde se jejich syn stal bohem mezi lidmi, zatímco celý Krypton zanikl.

Její vědomí však bylo zachováno, a to pomocí velmi pokročilé technologie. Kal se proto se svou matkou setkal až na planetě Zemi, když její vědomí proniklo do Lanina mozku. Následně se setkal i s holografickou verzí své matky, a to pomocí Tala, který ji aktivoval skrze svůj krystal. Díky tomu získal Superman dalšího cenného spojence z Kryptonu, i když jen ve verzi umělé inteligence.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama