Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Superman a Lois jsou vychvalováni kritiky

Superman a Lois jsou vychvalováni kritiky

Na nové epizody si sice ještě počkáme delší dobu, ale aspoň jsme se dočkali následujícího videa s hodnocením, které nám může zkrátit čekání.

13 0
2.4.2021

Thumbnail Play icon

Zdroj: CW

Diskuze /1

Norbit882

Je to opravdu hodně podařené. Až na toho ubulený malýho sráče Jordana. Toho bych klidně vyškrtl z celého seriálu. Už dlouho se mi nestalo, abych si tolik přál, aby někdo zabil jednu z postav hlavního hrdiny. To je skoro až neuvěřitelný jak otravnej a ufňukanej je.

7.4.2021 | 20:27:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama