Vikings (Vikingové)
95/100 - 934×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

S06E06: Death and the Serpent

S06E06: Death and the Serpent

Brzy po volbě krále celého Norska je Bjorn nucen jednat. Bandité opět přepadávají Lagerthinu vesnici. Hvitserk je i nadále na svém dně.

cz sk
8.1.2020
830 000
47 minut

Základní info:

Režie: David Frazee
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), John Kavanagh (Prorok), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Eric Johnson (Erik Rudý), Danila Kozlovsky (Oleg), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Adam Copeland (Kjetill Plochonosý), Georgia Hirst (Torvi), Steven Berkoff (Olaf), Ragga Ragnars (Gunnhild), Alicia Agneson (Katia), Fredrik Hiller (Thorkell), Amy De Brau̇n (Hrolf), Elodie Curry (Asa), Oisin Murry (Tarben), Aoibheann McCann (Skadi), … 

Trailer k šesté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ivar Ivarovich

Někdo mi vysvětlete, jak může stoletá babka (ok, štítonoška) vyhrát souboj s bývalým velitelem Ivarovy osobní gardy? :D výsměch a její smrt celkem o ničem, ale konečně no, za to a za volbu krále 40% víc ani náhodou. Jediná dobrá věc – Ivarova linka – je už taky o ničem ..

10.1.2020 | 19:27:34
kudry.cz

Patřím mezi velké fanoušky tohoto seriálu i slabším epizodám dávám nejméně čtyři hvězdy, netruchlím za smrtí Ragnara, neb umřít musel, seriál je o něm a jeho synech, historie je mi ukradená, koukáme na fikci, to by jsme museli dávat jednu hvězdu od počátku, ale za tak potupnou smrt Lagerthy tentokrát jen tři hvězdy, přesto že byla epizoda parádní, tohle si poslední z první série nezasloužila. Ještě je možnost, že uvidíme Flokiho.

10.1.2020 | 16:20:20
WILLIAM_MOINSPIELD

Čekal jsem to lepší. Bjornova armáda kde? Lagherta – Hvitserk, what the fuck. Chudák Ivar.

10.1.2020 | 13:40:56
xdepp

spadla mi brada,davam 80 %

10.1.2020 | 12:49:18
memar

No neviem ako to chcú stihnúť v poslednej sérii, Ube má umrieť v Anglicku, Hvistek hrdina v Rusku ( kyjevské knieža) Ivar Írsky kráľ, umrie v Anglicku, Harald by mal mať 23 detí .....

10.1.2020 | 12:08:01
Wolfinator1

Jo tady se aspoň něco dělo a mělo to atmosféru slušnou ( i když se mi nelíbí, že sjetý Hvitserk dojebal Lagu :D )

10.1.2020 | 10:48:19
theplanetoftheapes

Nesledovalo se to dobře i když obsahově kvalitní díl. Sledovat volby jak někdo háže kroužky z mario kartu do vody je nuda a prokládat to bitvou v minotaurově labyrintu bylo ohyzdné. Ivarova linka je něco jako Floki v minulé sezóně, na pár minut ho tam hodí aby se neřeklo, to už bych radši uvítal samostatný celý díl jen v Rusku. Každopádně volby samozřejmě vyhrál padouch, stejně jako v ČR a ta epická smrt štítonošky „L“ byla dost vyšponovaná, kdyby ji nechali umřít v nějaké bitvě už předtím bylo by to lepší, takhle dost tlačí na diváckou pilu, která je už stejně dost otupená.

10.1.2020 | 6:54:05
KevSpa

Dříve by mě podobné události jako „nečekané“ vítězství Haralda či smrt Lagerthy dostaly, ale teď už jsou mi všechny postavy víceméně ukradené.

webmaster, korektor
10.1.2020 | 0:45:21
Leksa kom Trikru

Luxusní díl ,ale ta smrt Lagerty venku v dešti byla potupná.Kdo napsal Hvitserkovi takový scénář netuším ,ale já bych to napsal líp.Kvůli těm fetáckým scénám musejí narvat velkolepou válku do posledních třech dílů.Takže podobně jako Game of Thrones i tohle bude špatné ukončení.

10.1.2020 | 0:24:56
Luksathor

Hvitserk měl být králem :)

10.1.2020 | 0:14:34

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama