Vikings (Vikingové)
95/100 - 934×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

S06E07: The Ice Maiden

S06E07: The Ice Maiden

Bjorn se vrací do Kattegatu, zatímco se Harald chce pomstít Olafovi. Ivar a Igor se dozvídají zajímavé zprávy o knížeti Dirovi.

cz sk
15.1.2020
1 110 000
45 minut

Základní info:

Režie: Steve Saint Leger
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), John Kavanagh (Prorok), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Eric Johnson (Erik Rudý), Danila Kozlovsky (Oleg), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Adam Copeland (Kjetill Plochonosý), Georgia Hirst (Torvi), Steven Berkoff (Olaf), Ragga Ragnars (Gunnhild), Lucy Martin (Ingrid), Alicia Agneson (Katia), Kristy Dawn Dinsmore (Amma), Mishaël Lopes Cardozo (Hakon), Elodie Curry (Asa), Oran Glynn O'Donovan (Igor), … 

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MarcoB

Po té hloupé smrti z předchozího dílu ten pohřeb prostě nebyl adekvátní.

23.6.2021 | 19:18:33
davidovechkin

Hezké rozloučení s postavou, která je s náma od prvního dílu :) Nejde dát míň než plný počet

6.3.2021 | 10:04:20
Jiri007

tenhle díl byl pro mě pruměr, musim řict že Lagerthin pohřeb byl dobry ale zbytek dilu byl prakticky o ničem a nebyl žadny duležity děj.

11.5.2020 | 13:52:56
tominotomino

Jeden z nejdojemnějších pohřbů, jaký jsem v televizi zatím viděl. Lagertha byla opravdu ikonou tohoto seriálu a zasloužila si takové rozloučení.

webmaster
30.3.2020 | 22:51:30
mirako

Naprostý souhlas s @anushka @cypres @kudry.cz . Jedna z nejlepších epizod celého seriálu, parádní atmosféra a fantastický soundtrack. Respekt. Ti, co tady brečí, že museli přeskakovat a zrychlovat pasáže, tak nevím, proč se na seriál vůbec koukají. Jde vidět, že nepatří mezi ty, kteří seriál sledují od úplného začátku a mají k němu citový vztah, ale je to pro ně jen další sousto z mnoha seriálů. Také danému tématu absolutně nerozumí. Neumí patřičně ohodnotit a věnovat pár hodin času něčemu, čemu tvůrci s herci věnují několik měsíců práce každý rok. R.I.P. Lagertha! Skol!

25.3.2020 | 20:49:32
RagnarokCzD

Asi bych se bez toho obešel …

19.3.2020 | 10:35:01
AgentBureš

Co se týče hodnocení tohohle dílu, tak chápu toho muže, co na záběru při pohřbu Lagerthy zíval.

8.2.2020 | 22:39:38
Dark Angel

Odišla jedna z najlepších postáv z celého seriálu. Aj keď už seriál nemá dostatočnú kvalitu, ako v jeho začiatkoch, aj keď Lagertha bola už prežitkom a jej koniec mal prísť skôr… bola skvelá… herečka Katheryn Winnick zrobila kus dobrej práce. Jej vášeň pre túto postavu a tiež bojové scény, ktoré stvárnila bez kaskadérov sú toho dôkazom.

4.2.2020 | 22:31:22
Bukelos

Kristova noho, ježkovy zraky a do prkenné ohrady. Jeden celej díl jen o pohřbu a rozloučení se s Lagerthou, to vše plné (až na pár výjimek, některé rozlučovací věty byly fajn) plytkých a suchopárných vět, každá řečená jinak byť majíc stejný význam… Jasně, čekal sem nějaké rozloučení ale takto zbytečně přehnané? Je vidět, že stejně už neví co točit, tak proč neudělat celej jeden díl o pohřbu Lagerthy? :D Ragnar oproti tomu teď vypadá jako nějakej šupák z Křupanova :D

30.1.2020 | 6:24:33
kiso1561

Slabší diel, ale ten koniec bol fakt krásny :)

24.1.2020 | 17:58:58

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama