The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S08E01: Mercy

S08E01: Mercy

Rick a jeho skupina se spojili s Královstvím a Hilltopem, aby společně bojovali proti Neganovi a jeho Spasitelům.

sk
22.10.2017
11 440 000
48 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Scott Gimple
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Austin Amelio (Dwight), Tom Payne (Paul Rovia), Xander Berkeley (Gregory), Khary Payton (Ezekiel), Katelyn Nacon (Enid), Steven Ogg (Simon), … 

Obsah:

Spojené síly Alexandrie, Hilltopu a Království se připravují k válce. Rick s Carlem hledají zásoby, přičemž narazí na vyděšeného muže. Rick ho chce hned zabít, ale Carl mu oponuje, že nesmějí být tak podezíraví, a nechá ho utéct. Rick, Maggie a Ezekiel pak mají ke svým vojákům velký proslov. Armáda pak začne útočit na základny Spasitelů, kterých polohu jim sdělil Dwight. Poté se vyberou ke Svatyni.

Negan chce, aby se vzdali, a přivede Gregoryho, který tvrdí, že Hilltop stojí za Neganem. Nikdo ho však neposlouchá. Poté začne přestřelka, Daryl odpálí výbušniny a přivedou ke Svatyni hordu chodců. Pak zničí hlavní bránu, aby se chodci dostali do areálu a uvěznili Spasitele uvnitř. Gabriel chce pomoct obklopenému Gregorymu, ale ten uteče a nechá ho napospas chodcům. Gabriel se schová v přívěsu, ve kterém narazí na Negana.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Rick a jeho skupina zautočila na něklolika frontach ale chudak Gabriel chtěl pomoct Gregorymu a on mu misto toho zdrhl s autem a jsem zvědav jak si poradi když skončil v karavanu s Neganemm.

redaktor
4.12.2020 | 14:39:34
Milano33

Hneď od samého začiatku sme sa vrhli priamo do akcie. Začíname poriadne zostra a to rovno v samotnom sídle Negana, v Sanctuary.

22.4.2020 | 23:12:47
ori

Moc ma to teda nebavilo.

webmaster
10.10.2019 | 13:28:09
GhostCarmen

Proč ho nezastřeli? Co těch tisíc kulek mimo? Ubohost

14.9.2018 | 17:26:18
KarlCZ

Takový průměrný díl…je to furt dokola…a jako že Negana nezabili? :/

8.5.2018 | 12:49:03
janmatys

Už je bohužel hodně trapný to, jak mohli Negana stokrát zabít a přitom nic … tady už tomu nasadili korunu, když se tam promenádoval nikým nekryt a nikdo samo nevystřelil, a když už pak jo, tak ho samo tisícem kulek minuli. Tohle umělý natahování „padoucha Negana“ mělo skončit už minulou sérii imo…

1.1.2018 | 22:49:21
rychlej

slušná akce, dlouhé proslovy, ale jo… snad se to ze sedmé série ještě vzpamatuje, doufám ;-)

23.11.2017 | 0:00:18
Miuri

Za mě jedna ze skvělých epizod seriálu. Řeči „TWD u mě skončilo“ jsou úsměvné. Nikdo vás na to nenutí koukat. Nicméně jistě to natočíte a vytvoříte lépe.

9.11.2017 | 21:44:51
123TWD456RG

Parádní díl, můžu říct že lepší než ten druhý, ale na první epizodu to ještě nemělo. Takže 100%.

8.11.2017 | 13:23:30
jakubu87

trapas tohle to

1.11.2017 | 17:55:44

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama