Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Lance Hunter

Lance Hunter

Britský žoldák, který se k týmu agenta Coulsona připojí přes svou šéfovou Isabelle Hartley, bývalou agentku S.H.I.E.L.D.u a Coulsonovu starou známou. Spíš než služba lidu ve jménu S.H.I.E.L.D.u ale Huntera zajímá hlavně tučný šek.

Sezóny 3
2014 - 2017

Základní informace

Lance Hunter dlouhá léta pracoval jako žoldák pod vedením bývalé agentky S.H.I.E.L.D.u I­sabelle Hartley. Když pak Izzy spojí síly s novým ředitelem S.H.I.E.L.D.u Phi­lem Coulsonem v boji proti Hydře, Huntera jejich vzpomínání na staré časy nechává chladným a spíš ho zajímá pořádná odměna za jeho služby.

To se však změní, když Izzy zemře během akce a Hunter tak stojí před vážným rozhodnutím. Jít si po svých, nebo nadále pomáhat řediteli Coulsonovi, jak by si to ostatně přála Isabelle?

Druhá série

Hunter před tímto dilematem stojí nějakou dobu, obzvlášť když mu brigádní generál amerického letectva Glenn Talbot nabídne nemalou finanční odměnu za to, když mu Coulsona vydá. Samotný Coulson ale Hunterovi věří a dokonce říká, že se za něj někdo zaručil. Lance proto u jeho týmu zůstane, jen aby však záhy zjistil, že oním člověkem, co se za něj měl zaručit, byla jeho exmanželka Barbara Morse.

Přestože s jednotlivými členy Coulsonova týmu si Hunter začíná dobře rozumět, mezi ním a Bobbi to čím dál tím víc vře. I to se ale nakonec zlomí, když k sobě Bobbi a Hunter znovu najdou cestu, jen aby se od sebe v budoucnu mohli zase odloučit, jako už tolikrát v minulosti. Tento jejich rozchod je však o to horší, protože je podložený zradou Bobbi, která ve skutečnosti pracuje pro druhou frakci S.H.I.E.L.D.u pod vedením agenta Roberta Gonzalese, kterému na Coulsonův tým donášela.

Když ale Bobbi unesou Grant Ward a agentka 33 a vyhrožují jejím zabitím, Hunter hází všechno za hlavu a je odhodlaný Bobbi zachránit, což se mu nakonec také podaří. Vzejde tak z těchto těžkých okolností pro Huntera a Bobbi snad nový společný začátek?

Třetí série

Po situaci s Wardem a agentkou 33 se začal Hunter Bobbi vyhýbat. Spolu s Daisy a Mackem sloužil v týmu zachraňujícím Inhumany a jednoho dne tak pomohli i Joeymu Gutierrezovi. Jelikož jim ATCU dýchala na záda, byli Coulson s Hunterem připraveni promluvit si s jejich velitelkou. Jejich setkání ale nedopadlo, jak očekávali a byli nucení uniknout. Na základně si Hunter konečně s Bobbi opět promluvil a došlo i na to, že jeho cílem je zabít Warda.

Hunter na svou misi za pomstou nakonec vyrazil, a aby na to nebyl sám, tak naverboval ještě agentku May. Společně se nechali naverbovat do Hydry a zde na Warda zaútočili. Ward měl však vlastní páku a ukázal příchozím, že jeho lidé jdou po Andrewovi, ex-manželovi May. Hunter se však odmítal vzdát a Warda zranil. Útok na Andrewa tak proběhl, ale nějakým způsobem jej přežil.

Jelikož Hunter upřednostnil svou pomstu před záchranou života, byl z mise odvolán a její vedení bylo dáno May, která naverbovala Bobbi. Aby se Hunter zabavil, snažil se na základně dělat víceméně cokoliv a nakonec se vrátil do akce, když zaslechl konverzaci Daisy a Macka ohledně možnosti, že by Luther Banks mohl být Lash. Nakonec si po akci potvrdili, že Banks Lashem není, ale i tak mu věřit odmítali.

Coulson nakonec vyhlásil misi s cílem odhalit tajemství ATCU. Hunter s Bobbi proto vyrazili v utajení do akce, ale Banks jeho krytí nakonec prozradil. Do jejich lokace však dorazil také Inhuman Giyera a Banks nabídl agentům pomoc. Když byla šéfka ATCU zavražděna Wardem, začalo to být osobní i pro Coulsona, který s ní navázal vztah. Hunter měl proto unést jeho mladšího bratra, aby zjistili jeho lokaci. Nakonec zjistili, že Thomas také chce, aby Ward zmizel, jelikož přináší jen utrpení.

S.H.I.E.L.D. nakonec zaútočil na hrad Hydry, kde byla také postavená brána na jinou planetu. Hydra se totiž pokoušela přivést na Zemi svého „boha“, což se jim nakonec také podařilo, jelikož se uchytil na Wardovo tělo. S.H.I.E.L.D. si však myslel, že jejich mise byla úspěšná a Ward zemřel. Z tohoto důvodu se opět více zaměřili na záchranu Inhumanů a pomohli tak například Yo-Yo.

Vůdce Hydry S.H.I.E.L.D. postupně vysledoval až na Sibiř, kde však byli Hunter s Bobbi zajali. Oba byli převezeni do zařízení Interpolu, kde lhali, aby ochránili své přátele. Coulson však nenechal své lidi na holičkách a aby nemuseli být zajati, nechal je opustit S.H.I.E.L.D. Jejich přátelé se s nimi nakonec rozloučili a všichni jim koupili pití.

Pátá série

S Bobbi se Hunter téměř znovu vzali a jejich vztah tak zůstal na stejném bodě, jako obvykle. Když byl Fitz zajat poté, co většina členů jeho týmu záhadně zmizela, kontaktoval kódovanými zprávami Huntera a požádal jej o pomoc. Hunter jej nakonec vysvobodil a začali spolu pracovat na zjištění toho, co se stalo s jejich přáteli. Dvojice nakonec zjistila, že za zmizení ostatních agentů může Enoch, který je vyslal do budoucnosti.

Hunter mu poté přislíbil, že se postará o prorockou dívku Robin, zatímco Fitz vyrazí pomoci svým přátelům. Fitz s Hunter proto nejprve vyrazili do zařízení, kde byl předtím Fitz držen a vyzvedli zde Enochův modul. S ním šel Fitz do kryospánku a vycestoval tak do roku 2091. Hunter se mezitím znovu shledal s Bobbi a společně se postarali o Robin a její matku.

FOTO: ABC

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

neskutečně skvělí týpek. Jsem ráda, že se přidal k shieldu, protože bez něj by byla nuda :D :D

10.2.2021 | 16:56:13
Milano33

Naprosto parádny! Jeho hlášky, jeho humor, no proste úžas! Ide o postavu, ktorá je vtipná a scény s ním sú naprosto k popukaniu. Každú jednotlivú scénu si dokáže ukradnúť pre seba. Je proste boží a bezpochyby jedná z najlepších postáv seriálu. A prajem mu šťastnú budúcnosť s Bobbi.

1.7.2020 | 23:24:56
Zuzka21

Bola s ním fakt veľká sranda škoda že s Bobbi odišli chýbajú mi tam veľmi ale on je aj tak najlepší

12.6.2020 | 20:57:17
pikaia

Nejlepších a ten jeho hlas v originále.

3.1.2018 | 15:38:11
GanG

I will miss you.

19.8.2017 | 22:10:07
koukle

Doufám že se tam nějak vrátí.

20.9.2016 | 17:28:19
littlefool

Byla s ním sranda, škoda že už v seriálu není

19.9.2016 | 16:39:19
Clegy

Najoblubenejsia postava serialu ! :D

19.5.2016 | 3:54:08
Flyman91

Hustej borec

20.2.2016 | 14:44:28
TaLu

Líbí se mi vývoj postavy…dostává prostor a využívá ho dobře.

16.11.2015 | 22:20:46

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama