Christine Palmer

Christine Palmer

Chirurgyně z Metro-Generální nemocnice, která byla přítelkyní Stephena Strange.

Sezóny 1
2016 - 2016

Informace

Celé jméno: Christine Palmer
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: rudá
Autoři postavy: Jean Thomas, Win Mortimer
Představitel: Rachel McAdams
Poprvé se objevil v:
Night Nurse #1 (listopad 1972)

Filmy

O Christine

Christine Palmerová je chirurgyně a bývalá kolegyně doktora Stephena Strange, která mu pomáhala zachovat si svou lidskost. Kdysi byla i jeho přítelkyní, ale rozvedli se kvůli jeho egoistické osobnosti. Když měl Strange svou autonehodu, Christine mu pomáhala s jeho rukama, ale nemohla sledovat, jak se ničí. V komiksech byla jednou ze tří slavných „Nočních Sester“, které operovaly zraněné superhrdiny.

Mezi její nepřátele patří Blackout, Living Laser, The Hood, Wizard nebo Vermin.

Komiksy

Když byla Christine mladá, opustila svůj domov, aby mohla začít nový život bez otcových peněz. Vyučila se jako zdravotní sestra a přijala pozici v Metro-Generální nemocnici. Její otec nakonec vyrazil do New Yorku a snažil se jí přesvědčit, aby se vrátila domů. Došlo i na řeči typu: „Pokud se nevrátíš na Díkuvzdání, nevracej se vůbec“, díky čemuž zvažovala jeho nabídku, ale nakonec zůstala v New Yorku a začala pracovat pro Dr. Williama Suttona. Když jeho kariéra skončila, byla nucena odejít.

Christine opustila New York a jejím novým zaměstnavatelem se stal Derek Porter, který byl připoutaný na vozíček. Jeho dům měl strašidelnou atmosféru a po nocích mohla Christine spatřit, jak světla z nedalekého majáku signalizují zprávy tajemné osobě sledující sídlo. Po několika těsných nehodách, které měly ukazovat na sluhu, přinutila Christine Dereka, aby se přiznal. Derek totiž předstíral paralýzu, aby zneužil dobré vůle své tety a z jejího sídla mohl pašovat drogy. Derek pokoušel Christine shodit z útesu, ale sluha jí zachránil a Dereka zabil. Christine se nakonec vrátila do Metro-Generální nemocnice, kde se setkala s X-Meny.

Marvel Cinematic Universe

Christine začala pracovat v Metro-Generální nemocnici, kde navázala vztah se svým kolegou Stephenem Strange, ale brzy se kvůli jeho egu rozvedli. I tak ale zůstali blízkými přáteli, kteří spolu vyvíjeli nové chirurgické techniky. Společně se jim například podařilo zachránit pacienta, v jehož těle zůstala kulka. Strange ji vytáhl bez pomocí techniky, načež mu Palmerová řekla, že nemusel přede všemi ponížit svého kolegu Nicodema Westa.

Strange měl brzy nato autonehodu a Palmerová se o něj starala. Nakonec jej nemohla sledovat, jak se ničí a Strange odjel hledat Kamar-Taj. Po několika měsících se Strange vrátil zpátky a Christine jej považovala za kultistu. Strange byl raněný a ona se o něj musela postarat, následně opět zmizel s pomocí portálu. O nějaký čas později dorazil Stephen do nemocnice s Prastarou, která však zemřela na operačním stole. Dvojice se rozloučila a Strange vyrazil zachránit svět.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Původní scenárista Avengers pálí do Josse Whedona a vyjadřuje se k jeho praktikám

Joss Whedon. Pro některé bůh, který připravil první Avengers a změnil pohled na celovečerní týmovky. Pro jiné problémový člověk, který má za sebou jeden průšvih za druhým. A ty průšvihy vyplouvají na povrch i nyní. Své o tom řekl původní scenárista Avengers.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama