Ironheart

Ironheart

Mladá dívka studující na MIT, která se nechtěně přimíchá do světového konfliktu. Je hrdinkou známou pod přezdívkou Ironheart.

Sezóny 1
2022 - 2022

Celým svým jménem Riri Williams je mladou dívkou, která se narodila v roce 2006. Hned od tří let se zajímala o nejnovější technologie a robotiku. Studovala MIT, která byla podporována Wakandaňy. Riri Williams je zodpovědná za výrobu stroje, který dokáže detekovat vibranium i na míle daleko. Právě díky tomuto objevu je velice klíčovou postavou v blížícím se konfliktu.

Jelikož celý svět pátrá po vibraniu v hlubinách oceánu, čímž se zvyšuje možnost odhalení Namorova podmořského světa, Namor se rozhodne mladou vědkyni zabít. Naštěstí si to brzo uvědomí i Wakanda, která vysílá Shuri a Okoye za Riri Williams. Těm se Riri podaří najít první, ale dokonce i americká vláda se o Riri Williams zajímá.

Namor nakonec dokáže Riri Williams na chvíli uvěznit, ale Shuri svým šarmem podmořského vládce přesvědčí, ať ji nezabíjí. Wakanďané v čele s královnou Ramondou mezitím vymyslí plán jak Riri vysvobodit. V blížícím se konfliktu Riri Williams vypomůže Wakandaňům v boji proti Talokanu. Williams si taktéž vyrobí speciální oblek, který náramně připomíná zbroj Iron Mana. Z Riri Williams se stává Ironheart.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Typicky dokonalá postava ve všem, ke které se mi jen těžko hledá nějaká cesta.

webmaster, grafik
20.11.2022 | 11:55:49

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama