Matthew Ellis

Matthew Ellis

Americký prezident, který vystoupil proti Mandarinovi a Inhumanské krizi. Díky němu také vznikla jednotka ATCU a byl legitimizován S.H.I.E.L.D.

Sezóny 1
2013 - 2013

Informace

Celé jméno: Matthew Ellis
Výška: 1,73 m
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond
Představitel: William Sadler
Poprvé se objevil v:
Iron Man 3 (2013)

Filmy

Seriály

O Ellisovi

Matthew Ellis je prezidentem Spojených států amerických, který bojoval proti Mandarinovi a snažil se vyřešit problém s Inhumany. Byl to právě on, kdo nechal založit jednotku ATCU a do jejího vedení dal Rosalind Priceovou. Díky němu také znovu začal existovat S.H.I.E.L.D., jehož šéfem se stal Jeffrey Mace. Kvůli Mandarinovi také málem umřel, ale naštěstí byl zachráněn Tony Starkem a Jamesem Rhodesem.

Mezi jeho nepřátele patří Aldrich Killian, Eric Savin, Gideon Malick a Alexander Pierce, který jej chtěl zabít během projektu Insight.

Marvel Cinematic Universe

Když byl Ellis zvolen prezidentem, okamžitě zakázal výzkum biotechnického výzkumu nesmrtelnosti. Tím zkomplikoval práci Aldrichi Killianovi, který se rozhodl to vyřešit skrze násilí. Nakonec byl znovu zvolen a zemi začaly sužovat Mandarinovy útoky, za kterými stál samozřejmě Killian. Během převozu letadlem byl unesen jedním z jeho mužů a následně byl připraven na popravu. Zachránili jej ale Tony Stark a jeho věrný přítel Rhodes. Po vzestupu Hydry měl být zneškodněn, čemuž ale bylo zabráněno.

Po bitvě o Sokovii a rozšíření Inhumanů se Ellis rozhodl založit jednotku ATCU, která měla nahradit S.H.I.E.L.D. Nikdo ale nečekal, že uvnitř bude skrytá Hydra, která brzy zneškodnila Priceovou, jež společnost řídila. Ellis proto uzavřel dohodu s ředitelem Coulsonem a povolil organizaci tajné operace. Nakonec je také zlegalizoval, tentokrát však pod jiným vedením.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama