Spider-Man 1

Spider-Man 1

Další z nejstarších Spider-Manů, který se dostává do našeho vesmíru, když Ned otevře portál z jiného světa.

Sezóny 1
2022 - 2022

I když většina diváků zná našeho Spider-Mana z našeho vesmíru, starší diváci si stoprocentně budou pamatovat trilogii Sama Raimiho, kde se Spider-Man taktéž objevoval. Peter Parker byl obyčejný kluk, kterého při exkurzi na střední škole kousl radioaktivní pavouk. Peter získal nadpřirozené schopnosti, které využíval pro vydělání si nějaké té kačky navíc, aby mohl oslnit lásku svých snů – MJ.

Když ale jednou nezastaví pouličního zloděje, stane se mu to osudným. Právě tento zloděj zabije jeho milovaného strýčka Bena, což dá Peterovi jasnou lekci. Jeho chápání života nabere úplně jiný rozměr a Peter se začne vydávat za Spider-Mana, který chrání nevinné. Bohužel jakmile povstane hrdina, objeví se spoustu záporáků, kteří se mu pokusí zkřížit cestu.

Takto se Spider-Man v průběhu času utká s Green Goblinem, Doctorem Octopusem, Sandmanem a dalšími. Spider-Mana po opravdu dlouhé době vidíme až ve filmu Spider-Man: No Way Home, kdy se Peter do našeho vesmíru dostane skrze otevřený portál. Peter pomůže našemu Peterovi porazit Green Goblina a poznat taktéž jiné Spider-Many.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Jinak ani nelze hodnotit :-)

webmaster, grafik
3.9.2022 | 22:15:31

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama