Superman & Lois (Superman a Lois) Seriál se dočká mnohem delšího pilotního dílu

Seriál se dočká mnohem delšího pilotního dílu

Seriál se dočká mnohem delšího pilotního dílu

Stanice CW právě oznámila, že svou letošní novinku rozjede ve velkém – věnuje jí totiž dvouhodinový vysílací slot. Premiéry se dočkáme na konci února.

9 0
21.1.2021

Seriál Superman & Lois představuje očekávanou novinku, čehož si je stanice CW moc dobře vědoma, a proto si pro jeho premiéru připravila jedno překvapení. Původně platilo, že se ve středu 24. února dočkáme první epizody sedmé řady Flashe, po které byl měl premiéru první díl Supermana a Lois. To však nyní neplatí, protože celý vysílací slot bude věnován jen Supermanovi a Lois.

Stanice oznámila, že se seriál Superman & Lois dočká dvouhodinového začátku, který bude tvořen pilotní epizodou o 90 minutách a speciálem nazvaným Superman & Lois: Legacy of Hope, jenž bude mít půlhodinovou stopáž. Reálně nebude první díl takto dlouhý, protože se do oněch 90 minut počítají i reklamy. To znamená, že díl bude mít něco málo přes hodinu.


(Superman a Lois získali extra dlouhou první epizodu. Foto: CW)

Co se týče zmiňovaného speciálu, ten nám nabídne exkluzivní pohledy do zákulisí, díky kterým bude ještě více prohlouben zážitek ze sledování. Oznámením této „dvouhodinové“ premiéry došlo zároveň posunutí premiéry první epizody sedmé řady Flashe. Té se nově dočkáme až na začátku března, konkrétně ve středu 3. března.

Jste rádi, že se Superman & Lois dočká takto dlouhého pilotního dílu?

Zdroj článku: KryptonSite

Diskuze /1

František Lukeš

Jsem zvedav, jaký bude mit serial nadech..přál bych si hodně akce a zapojení synů do akce, pokud získají schopnosti

21.1.2021 | 12:55:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E01: Pilot

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Nejlepší epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás