The Walking Dead (Živí mrtví) S10E17: Home Sweet Home

S10E17: Home Sweet Home

S10E17: Home Sweet Home

Maggie se vrací se vzpomínkami, o kterých prozatím není schopna hovořit, a to i když opět čelí své minulosti. Neganovo bezpečí se opět ocitne v ohrožení. Daryl a Maggie čelí neviditelné a neznámé hrozbě.

cz sk
28.2.2021
43 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Corey Reed, Kevin Deiboldt
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Angel Theory (Kelly), Nadine Marissa (Nabila), James Devoti (Cole), Okea Eme-Akwari (Elijah), Brianna Butler (Maya), Kien Michael Spiller (Hershel Rhee), Mandi Christine Kerr (Barbara), David Atkinson (Gus), Haley Leary (Ainsley), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anushka

Za mě dobrý. Chápu, že nám chtějí osvětit osudy některých postav, takže žádný velký posun v ději neočekávám. Nemůžu říct, že by Maggie byla nějaká moje oblíbená postava, ale do TWD mi prostě pasuje. A její společníci vypadají zatím fajn.

webmaster
2.3.2021 | 14:20:34
Lucie.8

Po tak dlouhém čekání celkem slabota.

redaktor
2.3.2021 | 12:57:30
PaoloSC

Mno tak doufám, že další díl bude zas v normálu. Takto si epizodu po tak dlouhým čekání fakt nepředstavuju.

1.3.2021 | 23:03:12
Tralery

No jako nic moc. Už je to takový trapný, jak se naši hrdinové vždy vypořádají s nějakým nepřítelem a hned na to se zde objeví nějaký nový nepřítel a opět je tu nějaký nový konflikt, dokola a pořád dokola. Pak představí 3 lidi z Maggiiny skupiny jen aby je hned zabili? Proč je vůbec představují? Nepřekvapilo mě to. Vždy ve všem stejný přístup scénáristů, dokola a pořád dokola. Nejlepší byl začátek 9.řady, kdy byl konflikt uvnitř skupiny, mezi našimi hrdiny a bývalými Saviors. Proč tu nemáme víc něčeho podobného? Stejně jako ten milostný 4–úhelník s Rositou – promrhaný potenciál na nějaký vnitřní konflikt. To ne, naši hrdinové mají tak 100 přeživších a všichni jsou vždy jen naprosto hodní. A všichni co k naší skupině nepatří a potulují se někde v lese jsou vždy zlí. Je to takové celé 2D.

1.3.2021 | 21:13:41
CorvusVonCorax

Jako…ne. Takhle fakt ne. Nevím, co vyčíst dřív. Další vlna „nových“ nepřátel (jak objevné), kteří se odlišují tak maximálně názvem. Další zpomalené záběry na nosní dírky hrdinů. Bohapusté řeči o ničem. Naskočení po dlouhých měsících do ep. 16 a 17 pro mě bylo bolestivější než jsem si myslel. Hershel mě absolutně nezajímá; z dětských postav mi chybí nádherná Enid. Smůla. Dávám palec nahoru za návrat krásné Maggie. Palec dolů za Kelly, kterou nemohu ani cítit a doufám, že jí co nejdříve něco sežere, ale v rámci korektnosti těžko. Palec nahoru dávám za scénu v lese s odstřelovačem (než došlo na trapnost s granátikem), která měla příjemný lovecký Predator vibe (i hudebně – bubínky a la Predator). Škoda. Dost mě překvapilo, že díl mě snad dokonce jen nějakých 45 min. TWD se nikam neposouvá…

1.3.2021 | 7:34:32
LeonVI

Pokud to měla být příprava na další sérii, tak se to moc nevyvedlo. Přišlo mi to takové nemastné neslané až na pár výjimek. Aspoň sem se chvíli za břicho popadal u scény s granátem (jak z nějakého béčkového akčnáku) :D Samozřejmě nic neodepisuju, myslím že se to zase vyšvihne o pár hvězd výše :)

25.2.2021 | 11:46:30
skrivanekdavid

dobré

24.2.2021 | 6:52:43
DraweredCZ

sonulle ty tvoje komentare me fakt bavi :D

23.2.2021 | 14:59:12
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Maggie vratila z lovu a Negan ji pozdravil a ona bez mrknuti oka odešla a rozhovor ktery vedla s Carol byl fakt dobry a ještě k tomu nemělo chybu jak řekla že Negan pomohl zničit Šeptačum Hilltop tak jeji reakce byla zvlaštni a jsem zvědav co jsou Smrťaci zač a co po Maggie a jejich lidech chce a jsem zvědav jak to pujde v Alexandrii když bude Maggie a Negan na jednom mistě a stejně tak Hershel jak to bude ovlivnovat atmosferu.

23.2.2021 | 13:14:29
Jacob 18

Dal bych 5,ale strhávám 2 hvězdy za scénu granatem a za debilní střih v lese

23.2.2021 | 11:45:02

Stav překladu

Epizoda S10E17: Home Sweet Home

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás