The Walking Dead (Živí mrtví) S10E17: Home Sweet Home

S10E17: Home Sweet Home

S10E17: Home Sweet Home

Maggie se vrací se vzpomínkami, o kterých prozatím není schopna hovořit, a to i když opět čelí své minulosti. Neganovo bezpečí se opět ocitne v ohrožení. Daryl a Maggie čelí neviditelné a neznámé hrozbě.

cz sk
28.2.2021
2 890 000
43 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Corey Reed, Kevin Deiboldt
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Angel Theory (Kelly), Nadine Marissa (Nabila), James Devoti (Cole), Okea Eme-Akwari (Elijah), Brianna Butler (Maya), Kien Michael Spiller (Hershel Rhee), Mandi Christine Kerr (Barbara), David Atkinson (Gus), Haley Leary (Ainsley), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

No jako nic moc. Už je to takový trapný, jak se naši hrdinové vždy vypořádají s nějakým nepřítelem a hned na to se zde objeví nějaký nový nepřítel a opět je tu nějaký nový konflikt, dokola a pořád dokola. Pak představí 3 lidi z Maggiiny skupiny jen aby je hned zabili? Proč je vůbec představují? Nepřekvapilo mě to. Vždy ve všem stejný přístup scénáristů, dokola a pořád dokola. Nejlepší byl začátek 9.řady, kdy byl konflikt uvnitř skupiny, mezi našimi hrdiny a bývalými Saviors. Proč tu nemáme víc něčeho podobného? Stejně jako ten milostný 4–úhelník s Rositou – promrhaný potenciál na nějaký vnitřní konflikt. To ne, naši hrdinové mají tak 100 přeživších a všichni jsou vždy jen naprosto hodní. A všichni co k naší skupině nepatří a potulují se někde v lese jsou vždy zlí. Je to takové celé 2D.

10.5.2021 | 12:44:25
tominotomino

To se vážně nikdo nezeptal, proč nosí tu masku? To má být jako módní doplněk či co?

webmaster
23.3.2021 | 19:49:03
StanoMalek

Prošvihl jsem začátek a koukám na to až teď. Poznatky jsou jasné, začátek docela zajímavý, Maggie je zpět. Viděla Negana a mlčela. Pak začalo to, co jsem si myslel, že už nikdy v TWD nepřijde a to, že někdo bude mít munici a hodně střelných zbraní Jsme v lese, kde nikdo nikoho nevidí, ale ostatní všechny zabijí. Daryl se nebojí schovat za strom, tak raději zůstane vedle něj úplně na ráně, bez známek strachu. Pak tu máme týpka, kterému nevadí bolest a je nesmrtelnej a neumí mluvit, a když už konečně promluví, tak se odpálí granátkem, kterej je škodnej jen pro něj! A tu, kterou si furt nepamatuji, co neslyší a zároveň slyší vše a střílí prakem jak zabiják Bill nemám rád Asi už nejsou penízky na pořádnou smrt… Střelba vypadá, jak za prvních StarWars, kde se objevila jen ozářená díra.

21.3.2021 | 22:37:50
Rokytko

ako sa daju prosim diely pozriet? vo videu mi ukazuje iba promo… vdaka

18.3.2021 | 19:36:00
Evik 1995

Kde se na nové díly jde podívat?

15.3.2021 | 11:49:45
Milano33

Pekná epizóda a páčilo sa mi, ako sa kládol dôraz na rodinu. Po minulej epizóde sa do seriálu vracia Maggie, ktorá musí čeliť zoči voči Neganovi, ktorý ju prakticky pripravil o všetko. Tá scéna, v ktorej na seba obaja upriamili pohľady, bola nesmierne silná a vyvolala vo mne dosť nepríjemné mrazenie. Medzi nimi to bude ešte zaujímavé, keď vezmeme do úvahy, ako vypäté to medzi nimi momentálne je. Je viac než len jasné, že Maggie len tak nezabudne na minulosť. A Negan si je zase vedomý toho, že sa odpustenia asi nikdy nedočká. Negan už nie je tým istým človekom, akým bol kedysi. Za ten čas si prešiel obrovskou zmenou a ľutuje mnohých vecí, ktorých sa v minulosti dopustil. Aj tá dlhá dialógmi nabitá pasáž medzi Darylom a Maggie bola tiež plná emócií. Ich vzájomný rozhovor som veľmi vychutnal.

11.3.2021 | 18:33:04
RedRose

celkově, žádná hitparáda, spíš podprůměr… „neměla být na hlídce tvá hluchá kamarádka“ to vystihuje fakt hodně, protože ona je hluchá jen když se to hodí… viz. praskot v lese který slyší?!

noví nepřátelé naroubovaní moc narychlo… většinou všechno natahují a teď hned další, ani se nestihli vydýchat… navíc nějaký nesmrtelný (bodnutý, 2× střelený a nic!) zelený bezmozek?! ten granát ani nekomentuju…

Milano33: Kde jsi přišel na to, že Negan lituje věci, které napáchal?! Sám říkal, že dělal co považoval za nutné/správné! O žádné lítosti nebyla řeč! Jeho fanoušci by si ho měli přestat idealizovat…

akashko12: To mám opravdu přimhouřit oko a zvýšit hodnocení, protože to natáčeli v době Covidu?? To snad nemyslíš vážně!?

11.3.2021 | 0:42:31
VegeTTa

Za noveho paducha

5.3.2021 | 13:12:58
anushka

Za mě dobrý. Chápu, že nám chtějí osvětit osudy některých postav, takže žádný velký posun v ději neočekávám. Nemůžu říct, že by Maggie byla nějaká moje oblíbená postava, ale do TWD mi prostě pasuje. A její společníci vypadají zatím fajn.

webmaster
2.3.2021 | 14:20:34
Lucie.8

Po tak dlouhém čekání celkem slabota.

redaktor
2.3.2021 | 12:57:30

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás