The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E17: Home Sweet Home

S10E17: Home Sweet Home

Maggie se vrací se vzpomínkami, o kterých prozatím není schopna hovořit, a to i když opět čelí své minulosti. Neganovo bezpečí se opět ocitne v ohrožení. Daryl a Maggie čelí neviditelné a neznámé hrozbě.

sk
28.2.2021
2 890 000
42 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Corey Reed, Kevin Deiboldt
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Angel Theory (Kelly), Nadine Marissa (Nabila), James Devoti (Cole), Okea Eme-Akwari (Elijah), Brianna Butler (Maya), Kien Michael Spiller (Hershel Rhee), Mandi Christine Kerr (Barbara), David Atkinson (Gus), Haley Leary (Ainsley), … 

Obsah:

Maggie se dozvídá, že Negan je volný, a Carol jí vysvětluje, proč ho pustila. Pak se dozvídá o zničení Hilltopu. Vracejí se do jejich tábora, který jeví známky útoku, a její syn Hershel zmizel. Udělali to Smrťáci, skupina, která zničila Maggieinu novou komunitu a pronásledovala je až sem. Jednoho Smrťáka zajmou, ale on spáchá sebevraždu. Poté naleznou Hershela a vracejí do Alexandrie, kterou její obyvatelé začínají opravovat.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Po roce a něco jsem se vrátila k TWD, ale upřímně mě tento díl moc nepřesvědčil… Uvidíme v jakem duchu se to ponese dal

29.9.2022 | 14:03:47
captain

Možná, že citové vypětí osvětlí osudy dalších postav a možná, že je to jen nastavovaná kaše bez většího nápadu, od Šeptačů tedy velký sešup… Maggie beru spíš jako pozitivum.

8.5.2022 | 13:33:11
Robinson

Granát snad ani komentovat nebudu. 2% akce, zbytek emoční výplň – díky za ní, kdyby u některých scén nehrála hudba, asi bych dávno usnul. Poslední zápornou skupinou byli Šeptači, další záporná skupina mi může skočit na záda. 70%

1.6.2021 | 11:50:46
Tralery

No jako nic moc. Už je to takový trapný, jak se naši hrdinové vždy vypořádají s nějakým nepřítelem a hned na to se zde objeví nějaký nový nepřítel a opět je tu nějaký nový konflikt, dokola a pořád dokola. Pak představí 3 lidi z Maggiiny skupiny jen aby je hned zabili? Proč je vůbec představují? Nepřekvapilo mě to. Vždy ve všem stejný přístup scénáristů, dokola a pořád dokola. Nejlepší byl začátek 9.řady, kdy byl konflikt uvnitř skupiny, mezi našimi hrdiny a bývalými Saviors. Proč tu nemáme víc něčeho podobného? Stejně jako ten milostný 4–úhelník s Rositou – promrhaný potenciál na nějaký vnitřní konflikt. To ne, naši hrdinové mají tak 100 přeživších a všichni jsou vždy jen naprosto hodní. A všichni co k naší skupině nepatří a potulují se někde v lese jsou vždy zlí. Je to takové celé 2D.

10.5.2021 | 12:44:25
tominotomino

To se vážně nikdo nezeptal, proč nosí tu masku? To má být jako módní doplněk či co?

webmaster
23.3.2021 | 19:49:03
StanoMalek

Prošvihl jsem začátek a koukám na to až teď. Poznatky jsou jasné, začátek docela zajímavý, Maggie je zpět. Viděla Negana a mlčela. Pak začalo to, co jsem si myslel, že už nikdy v TWD nepřijde a to, že někdo bude mít munici a hodně střelných zbraní Jsme v lese, kde nikdo nikoho nevidí, ale ostatní všechny zabijí. Daryl se nebojí schovat za strom, tak raději zůstane vedle něj úplně na ráně, bez známek strachu. Pak tu máme týpka, kterému nevadí bolest a je nesmrtelnej a neumí mluvit, a když už konečně promluví, tak se odpálí granátkem, kterej je škodnej jen pro něj! A tu, kterou si furt nepamatuji, co neslyší a zároveň slyší vše a střílí prakem jak zabiják Bill nemám rád Asi už nejsou penízky na pořádnou smrt… Střelba vypadá, jak za prvních StarWars, kde se objevila jen ozářená díra.

21.3.2021 | 22:37:50
Milano33

Pekná epizóda a páčilo sa mi, ako sa kládol dôraz na rodinu. Po minulej epizóde sa do seriálu vracia Maggie, ktorá musí čeliť zoči voči Neganovi, ktorý ju prakticky pripravil o všetko. Tá scéna, v ktorej na seba obaja upriamili pohľady, bola nesmierne silná a vyvolala vo mne dosť nepríjemné mrazenie. Medzi nimi to bude ešte zaujímavé, keď vezmeme do úvahy, ako vypäté to medzi nimi momentálne je. Je viac než len jasné, že Maggie len tak nezabudne na minulosť. A Negan si je zase vedomý toho, že sa odpustenia asi nikdy nedočká. Negan už nie je tým istým človekom, akým bol kedysi. Za ten čas si prešiel obrovskou zmenou a ľutuje mnohých vecí, ktorých sa v minulosti dopustil. Aj tá dlhá dialógmi nabitá pasáž medzi Darylom a Maggie bola tiež plná emócií. Ich vzájomný rozhovor som veľmi vychutnal.

11.3.2021 | 18:33:04
RedRose

celkově, žádná hitparáda, spíš podprůměr… „neměla být na hlídce tvá hluchá kamarádka“ to vystihuje fakt hodně, protože ona je hluchá jen když se to hodí… viz. praskot v lese který slyší?!

noví nepřátelé naroubovaní moc narychlo… většinou všechno natahují a teď hned další, ani se nestihli vydýchat… navíc nějaký nesmrtelný (bodnutý, 2× střelený a nic!) zelený bezmozek?! ten granát ani nekomentuju…

Milano33: Kde jsi přišel na to, že Negan lituje věci, které napáchal?! Sám říkal, že dělal co považoval za nutné/správné! O žádné lítosti nebyla řeč! Jeho fanoušci by si ho měli přestat idealizovat…

akashko12: To mám opravdu přimhouřit oko a zvýšit hodnocení, protože to natáčeli v době Covidu?? To snad nemyslíš vážně!?

11.3.2021 | 0:42:31
VegeTTa

Za noveho paducha

5.3.2021 | 13:12:58
anushka

Za mě dobrý. Chápu, že nám chtějí osvětit osudy některých postav, takže žádný velký posun v ději neočekávám. Nemůžu říct, že by Maggie byla nějaká moje oblíbená postava, ale do TWD mi prostě pasuje. A její společníci vypadají zatím fajn.

webmaster
2.3.2021 | 14:20:34

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama