Namora

Namora

Sestřenice Namora, která mu radí v kralování. Má ale trošku tvrdší názory než její král, který ji málokdy poslouchá.

Sezóny 1
2022 - 2022

Namora je jedna z mála pozůstalých příbuzných krále Namora. Je to jeho sestřenice, zároveň jeho rádkyní hned po Attumovi. Namora je ovšem o něco přísnější než Namor a někdy se s ním dostává do konfliktu. Zároveň ale vždy respektuje svého krále a nikdy za celou její existenci nepodnikla nic za jeho zády.

Namora, Attuma a další jsou posláni k polapení mladé vědkyně Riri Williams. Mise by byla poněkud snadná, ale cesty jim zkříží Shuri a Okoye. Zatímco se Namora nechce zdržovat se zbytečným bojem, Attuma jako věrný bojovník se utká s Okoyí, aby ji dokázal, že je o něco lepší válečník.

Namora následně ještě několikrát vystoupí po boku Namora, radí mu, ten ji ale moc neposlouchá. Samozřejmě nemůže chybět po jeho boku při útoku na Wakandu a i v následné bitvě na moři. Tam se snaží Namora porazit několik Wakanďanů, ale nakonec celý boj zastaví král, který v boji jeden na jednoho prohraje s Black Pantherem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nemastná, neslaná. Nebyla moc vidět.

webmaster, grafik
20.11.2022 | 11:54:56

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama