Zdroj: Syfy
Seriál Krypton představil a stále představuje známé záporné postavy ze světa Supermana. Tentokrát jsme se v epizodě Civil Wars dočkali pohledu na Doomsdaye, kterého chtěl generál Zod vypustit, aby se vypořádal s Brainiacem. Jak se vám Doomsday líbil?
Foto: Syfy
Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.
Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Ukončeno
2 sezóny
| Syfy
| 43 minut
Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?
Obsazení:Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)
(více)
Diskuze /5
FValek
Pořád nevím, jak bude seriál pojatý, protože to je prokletí takových prequelů, dopadnou prostě tak, jak všichni víme, že dopadnou, anebo jim bude vše jedno a klidně tím vytvoří nějaký nový příběh? :D Bylo by super mít tam boj Doomsdaye a Brainiaca a do toho ještě Kryptoňanů, ale pokud se budeme držet stanovené historie, tak je jasné, že Doomsday bude spinkat a Brainiac Candor dostane…
#2 majkl44majkl44
Pokud by měla vzniknout nějaká alternativní historie, tak by bylo super, kdyby se Seg a Lita dali dohromady i oficiálně, ale to by asi pozbýval smysl seriálu zachránit Supermana v budoucnosti. Podle posledního dílu mě napadlo, jestli jejich sblížení nepřekazí gen. Zod, protože vyslechl jejich rozhovor, že Lita v jejich spojení stále doufá. Možná se zjistí, že spojení Elů a Zodů by přineslo nějaké destruktivní následky pro celý Krypton a oni budou po celou dobu jen jako nešťastní milenci. Nebo se v budoucnu objeví nějaký utajený potomek Sega a Lity :-D
#3 FValek#1 FValek:
FValek
#2 majkl44: Můžeme jen doufat, ale alternativní historie zní dobře. :D Ale tak Lyta je zajištěná, řekla, že miluje i toho borce vojáka, Dev-Ema myslím, takže ta si stěžovat nebude :D
piggee
Nebol Zod-El otec Supergirl?
#5 majkl44majkl44
#4 piggee: To byl Zor El (https://en.wikipedia.org/wiki/Zor-El)