Krypton Hlavním záporákem druhé série bude Lobo

Hlavním záporákem druhé série bude Lobo

Hlavním záporákem druhé série bude Lobo

Druhá série se rozhodně nebude držet zpátky, protože po Brainiacovi a Doomsdayovi, se kterými si musel poradit Seg-El, na planetu Krypton přiletí nemilosrdný zabiják Lobo, se kterým si budou muset obyvatelé Kandoru poradit. Co říkáte na toto nevšední oznámení tvůrců?

15 0
25.7.2018

Nová série nás čeká až začátkem roku 2019, takže se tvůrci nemohli vyšvihnout nějakým trailerem k nové řadě. Místo toho ale poskytli spoustu informací. Ta nová (a nejzásadnější), kterou si dnes rozebereme, je ta, že ve druhé řadě se objeví Lobo, který bude ústředním padouchem celé série.

Toto oznámení zřejmě nikdo nečekal. Lobo má bohatou historii v komiksech a jedná se o krvavou a nelítostnou postavu. Lobo pochází z planety Czarnia, utopického světa, ale svým chovám a jednáním není vůbec podobný ostatním svého druhu. Proto se jednoho dne rozhodne všechny pobít, což z něj udělá posledního žijícího obyvatele své planety. Následně se Lobo vydá na cestu napříč vesmírem, kde se setká se spoustou známých postav.


(Ve druhé sérii se můžeme těšit na Loba. Foto: DC Comics)

Je poněkud zvláštní, že si tvůrci pro druhou sérii vybrali právě Loba, protože se již několikrát hovořilo o tom, že by tato postava mohla dostat svůj vlastní, nepřístupný film. Mělo by se jednat (zjednodušeně řečeno) o sprostého a krvavého Deadpoola od DC. Začátkem roku dokonce Jason Fuchs psal scénář k filmu o Lobovi, v tuto chvíli ale zatím nevíme, jak je projekt daleko a zda se ho vůbec někdy dočkáme.

Jisté je ale to, že seriálovou verzi tohoto záporáka uvidíme jako první na televizních obrazovkách. Tvůrci nám chtějí ve druhé řadě představit velké věci. Vždyť už v první sezóně se nedrželi zpátky a představili nám třeba Brainiaca či Doomsdaye, dvě možná vůbec největší Supermanovy nemesis. Teď tvůrci zavítali do zcela jiného koutku, ale touto zprávou rozhodně potěšili nemálo fanoušků.

Co říkáte na to, že se Lobo objeví v seriálu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Golradir

Proč musí být zrovna hlavním záporákem? :( Raději bych ho viděl v roli antihrdiny

25.7.2018 | 20:17:35
Lex Luthor

Doufám, že Lobo natrhne Zodovi prdel. Představitel Zoda v Kryptonu se mi vůbec nelíbí.

25.7.2018 | 23:50:23
ZeusEx

Hell yes! :)

26.7.2018 | 15:18:07
Aki.Lee

V době, kdy by mohli všichni čekat samostatný masterclass film s Lobem, protože všichni přece víme, že Lobo je největší badass vůbec, bude „jenom“ záporák v seriálu? Ale no tak.

29.7.2018 | 16:59:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců