Krypton
0/100 - 0×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut


Stanice Syfy objednává celou řadu seriálu Krypton

Stanice Syfy objednává celou řadu seriálu Krypton

V roce 2017 se dočkáme dalšího komiksového seriálu. Tentokrát se vydáme na planetu Krypton, domovské planety Supermana a Supergirl. Jejich osudy ovšem sledovat nebudeme. Do popředí příběhu se dostane Seg-El, Supermanův dědeček, kolem kterého se bude točit celý děj první řady.


10 0
16.5.2017

Pilotní díl uspěl u komise, a tak stanice Syfy objednává první řadu seriálu Krypton. Zatím se neví, kolik přesně bude mít epizod, ale tato informace by měla být v následujících dnech a týdnech odhalena. Čeká nás tedy další komiksový seriál, který se tentokrát bude věnovat dědečkovi Supermana. Zatím nebylo potvrzeno (a zároveň vyvráceno), zda bude seriál propojený s DC filmy či komiksovými seriály ze stanice CW. S největší pravděpodobností bude projekt ale zcela samostatný.

Události seriálu budou zasazené dvě generace před zničením Kryptonu, domovské planety Supermana. Příběh bude sledovat osud dědečka Kal-Ela, Seg-Ela, kterého si zahraje Cameron Cuffe (The Halcyon). Seg-El bude bojovat za zostuzený rod Elů, kdy se pokusí tomuto slavnému rodu navrátit patřičnou slávu. Půjde mu také o záchranu jeho domovské planety, která je na pokraji zkázy.


Za vznikem seriálu stojí poněkud zajímaví tvůrci. Výkonným producentem seriálu je David S. Goyer, jehož jméno jste určitě zaznamenali s filmy Muž z oceli, Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti či v Batman začíná. Ve všech případech byl Goyer scenárista. Dalším producentem této show bude Damian Kindler (Sleepy Hollow). O scénář k první epizodě se postaral sám Goyer s Ianem Goldbergem. Na režisérské křeslo usedl Colm McCarthy.

Diskuze /6

Billy the Kid

tak určitě mě to bude zajímat, všichni víme jak dopadne osud kryptonu (dle komiksu), mohlo by to být zajimavé, ale nevím jestli to bude mít ohlas u veřejnosti :) ,ale nápad jedinečný :)

16.5.2017 | 18:21:12
MatrosCZ13

Serial bude v DCEU. Sám Goyer to potvrdil na twitter.

16.5.2017 | 18:45:59
Holldir

Tak to by mohlo být zajímavé…

16.5.2017 | 19:12:54
Lex Luthor

nakonec to schválil super sci-fi seriál Krypton

16.5.2017 | 19:35:53
Kafka Tamura

Mohli ten pilot vypustit, jako to dělá třeba Amazon. Jsem zvědavý na mladého Zoda, jestli to bude haj*l už od mala nebo bude ještě roztomilé miminko.

#6 SikyCZ
16.5.2017 | 21:42:00
SikyCZ

#5 Kafka Tamura: tak Zod tam nebude ne, když je to 2 generace před zničením kryptonu

18.5.2017 | 18:04:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!