Star Trek: Discovery
70/100 - 140×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S02E02: New Eden

S02E02: New Eden

Posádka Discovery objevuje Nový ráj, místo, kde se zastavil čas v roce 2053. Místní obyvatelé si myslí, že Země byla vyhubena a oni jsou jedinými přeživšími zachráněni Rudým andělem. Mezitím Tilly přichází na velice nečekaný objev ohledně své bývalé spolužačky.

cz sk
24.1.2019
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JindraLne

To je vono! Přesně tohle je Star Trek, ve který jsem doufal celou první sérii a který nedorazil. Vzdálená kolonie lidí z minulosti (OK, tohle bylo ve Star Treku už mnohokrát), spor ohledně prvního nařízení (taky častý koncept), odlehčení v podobě Tilly, záhada ohledně spolužačka a hlavně… SPOILER ALERT: Icoňané kteří byli podle mě už od TNG trestuhodně dlouho nevyužitým tématem. Jediná vada je, že už se nemůžu dočkat příštího pátku. Jó, jak jsem Frakese nemusel jako herce v TNG, tak jako režisér je machr, viz snad nejlepší film z ST univerza – První kontakt.

25.1.2019 | 20:38:49
mathush

Já se asi do Tilly zamiloval :-D Ty její vlasy jsou boží :-D

25.1.2019 | 16:56:48
Horus8

Pecka !!!

25.1.2019 | 14:56:46
surky3

změna režiséra jde znát. Frakes zvládnul svoji práci mnohem lépe než Kurtzman. 90%

25.1.2019 | 14:39:24
AVE_Jirka

Opět parádní díl :-).

25.1.2019 | 12:55:26
massx

Nepochopim ty trouby, co tvrdí, že Orville je víc Star Trek než Discovery. Tenhle díl byl famózní. Mám chuť si ho pustit hned znovu. Režie Frakese je znát. A stejně jako u první série, čim víc kapitána a čim míň věčně reptajícího vědeckýho důstojníka, tim líp. Pikea sem si rychle oblíbil, i když Lorca byl nejlepší. Už se těšim na fanouškovský teorie. Doufám, že moc nezaspoileruju, když napíšu mojí, Organian.

25.1.2019 | 7:47:13
3

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama