Star Trek: Discovery S02E04: An Obol for Charon

S02E04: An Obol for Charon

S02E04: An Obol for Charon

Discovery se vydává hledat Spockův raketoplán, ale při cestě je napadne virus neznámého původu. Saru se začne cítit špatně a bude mít pocit, že prožívá svou hlavní nemoc svého druhu, která ho bude stát život. Tilly mezitím bojuje o život s podivným parazitem.

cz sk
7.2.2019
52 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gorilla

velmi dobrý díl.Hodně zajímavá zapletka ohledně Tilly a sporového pohonu,taky Saru je fajn a bála jsem se ,že opravdu zemře.Už ať je další díl

10.2.2019 | 23:27:05
AVE_Jirka

Tilly a ty její vlasy po tom výboji byly fakt dokonalé :-D. Jinak vědátorská epizoda :-).

10.2.2019 | 16:17:56
Elian44

Výborná epizóda, lepšia ako minulá, menej sebabičovania :D Zápletka s Tilly sa pekne vyvíja. Som zvedavá, čo bude ďalej.

10.2.2019 | 9:47:03
captain

No tak fajn, bylo to dobré, jasně, zajímavé, určitě, dívalo se nato velmi dobře, ano. Dává to smysl, možná, je to logické, po pravdě, vlastně moc ne. Celý ten nápad se „spore drive“ je od začátku blbost, to jsem říkal a teď se to jen potvrdilo, myslím. Návštěva Number One z Enterprise, cool, velmi sympatická, bohužel to potvrzuje, proč je Enterprise dál ze hry, aby Pike zůstal na Disco. Aspoň že Michael nebyla dnes „tak“ otravná jako obvykle… Celá ta linka kolem „sféry“, Sarua a Tilly byla nějaká podivná. Toš aspoň že tak, už jsme si na Sarua zvykli. Podle ukázek, co bude příště, to Tilly nebude mít tak jednoduché, a do toho zřejmě opět otravná Phillipa G., chodící reklama na další seriál o Oddílu 31. Ach jo. Dávám 80%+ víc fakt ne.

9.2.2019 | 16:12:29
mathush

Chudák Tilly. Proč nenechali žít Lorcu, aby trpěl místo ní? Number One mi připadá, jako kdyby se na Discovery přišla jen najíst. Jinak už jsem se těšil, že kuchař bude mít co vařit a ten Saru to přežil :-D Nemůžu se dočkat pokračování. Už aby byl příští pátek :-D

8.2.2019 | 18:23:56
VinHouston

Tento díl je masakr :)

8.2.2019 | 17:21:16
massx

Jejda říkám si, režisérka žena. Muži už hned na záčatku umírají na rýmu, tak řízení převezmou ženy. Loď okamžitě narazí do obřího vesmírnýho hovna. Nejubrečenější díl v historii Startreku. Chtěl sem dát 4, ale za Scottyho v ženskym provedení (Jett Reno), která ty chudáky zachrání tim, že někomu udělá díru do hlavy vrtačkou a song Space Oddity, u kterýho sem se taky málem rozbrečel, dám 5 ;)

8.2.2019 | 17:15:41
surky3

Tyhle vědecké díly drželi všechny předchozí star treky pohromadě. Doufám, že jich bude víc.

8.2.2019 | 16:55:00
2

Star Trek: Discovery
76/100 - 91×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), Emily Coutts (Keyla Detmer), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Mary Chieffo (L'Rell), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Wilson Cruz (Hugh Culber), Shazad Latif (Ash Tyler), Anthony Rapp (Paul Stamets), Doug Jones (Saru), James Frain (Sarek), Sara Mitich (Airiam), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Shazad Latif (Voq), Ethan Peck (Spock)

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie