Star Trek: Discovery
70/100 - 138×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

S04E07: ...But to Connect

S04E07: ...But to Connect

Pořádá se velký sněm, na kterém uskupení ve Federaci i mimo ni rozhodnou, co udělají s pachateli, kteří stojí za vznikem Anomálie. Situace se vyostřuje mezi Michael a Bookerem. Stamets mezitím reportuje své zjištění o umělé inteligenci na Discovery, která by mohla všechny ohrozit.

cz sk
30.12.2021
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Karlosz

všude samý homo a nucení negři. díky ST se ze mě stane rasista!

1.1.2022 | 14:41:15
teran47

Tato epizoda byla snad úplné dno :-(

1.1.2022 | 12:18:20
Stippy

Paskvil urážející star trek i jeho fandy. Homo a povinní černoši! Fuj.

31.12.2021 | 7:36:18
EdnaMichael

a souhlasim s tebou Orchoose ty :D muletus kluk co vypada jak holka a strojkem ostrihana typka… skvělé duo :D jakoby nestačil homo vhztah Culber a Statements coz na ty jsem si zvykl Jinak dobrá epizoda mělo to tempo a pak zas měli nutkani tahnout děj jak lejno na podrazce

30.12.2021 | 20:39:35
Michal7

Za mě 100% díl. Obě dějové linky byly zajímavé a vypadá to, že Tarka opravdu bude zajímavá postava.

30.12.2021 | 11:09:13
3

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama