Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Michael Cudlitz bude novým Lexem Luthorem

Michael Cudlitz bude novým Lexem Luthorem

Už delší dobu víme, že se ve třetí řadě dočkáme Supermanova největšího pozemského nepřítele. Lexe Luthora si nakonec zahraje herec Michael Cudlitz.

6 7
25.1.2023

Už na začátku tohoto měsíce bylo odhaleno, že se ve třetí řadě objeví Lex Luthor. S tím však bylo potvrzeno, že si tuto roli nezopakuje herec Jon Cryer, jenž ji ztvárnil v seriálu Supergirl a dalších komiksových seriálech stanice CW.

Nyní bylo odhaleno, kdo si tohoto očekávaného záporáka zahraje. Role se ujme newyorský rodák Michael Cudlitz, který se v poslední době proslavil především díky roli drsného zrzouna Abrahama Forda, kterého ztvárnil v seriálu The Walking Dead.

(Seriál našel svého Lexe Luthora. Foto: Allen J. Schaben, DC Comics)

Postava je tvůrci popisována tak, že zatímco svět zná Lex Luthora jako vizionářského miliardáře a majitele LexCorpu, podsvětí ví, co je Lex skutečně zač, tedy brutální psychopat, který terorizuje každého, s kým se dostane do křížku. Když ho v seriálu uvidíme poprvé, bude to už několik let, co byl naposledy viděn na veřejnosti. Jeho důvod návratu je však jasný, chce si vyřídit jednu osobní záležitost se Supermanem a Lois Lane.

Co říkáte na obsazení Lexe Luthora? Myslíte, že stanice CW vybrala správného herce?

Zdroj článku: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama