Van Helsing S03E09: Loud Love

S03E09: Loud Love

S03E09: Loud Love

Philovi se nepodařilo opět zabít, a tak se tedy rozhodne najít svou manželku, která je ovšem v vězeňské zóně. Tam se ostatně chystá i Jolene, kterou se pokouší zachránit Sarah. Ivory, Scab a jejich Sesterstvo podniknou útok na bezpečnou zónu v Denveru. Válka mezi upíry a lidmi začíná.

cz sk
30.11.2018
320 000
42 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

njn… tak nějak nechápu ty zbraně… vice-méně se ví, že kulky nejsou moc účinné, ale všichni střílí jako o život… …zbytečně…

14.6.2019 | 0:16:24
Belisarius Magnus

A zase tu máme známé schéma – ti, kteří se zdáli dobří, jsou ve skutečnosti špatní. Opakování je nejen matkou moudrosti pokud se jedná o vědomosti, ovšem zapomíná se, že je matkou nudnosti, pokud se jedná o zábavu. Na druhou stranu se nedá upřít, že to je zabaleno v celkem slušivém, akčním kabátku, proto strhnu jenom jednu hvězdu. A nebudu přitom raději myslet na to, že autoři již poněkokráté opakují schéma, kdy nechají někoho z našich hrdinů seznámit se s někým novým, ten se v seriálu pár dílů pohybuje a potom – hryz!

24.12.2018 | 2:14:07
PRINC180

Zatím se člověk baví ,dobrý díl …

5.12.2018 | 12:06:56
tom99

Útok na komunitu byl poměrně předvídatelný, nicméně nenudilo to :)

webmaster, grafik
2.12.2018 | 14:17:19

Stav titulků

Epizoda S04E08: The Prism

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny