Van Helsing S03E09: Loud Love

S03E09: Loud Love

S03E09: Loud Love

Philovi se nepodařilo opět zabít, a tak se tedy rozhodne najít svou manželku, která je ovšem v vězeňské zóně. Tam se ostatně chystá i Jolene, kterou se pokouší zachránit Sarah. Ivory, Scab a jejich Sesterstvo podniknou útok na bezpečnou zónu v Denveru. Válka mezi upíry a lidmi začíná.

cz sk
30.11.2018
320 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

njn… tak nějak nechápu ty zbraně… vice-méně se ví, že kulky nejsou moc účinné, ale všichni střílí jako o život… …zbytečně…

14.6.2019 | 0:16:24
Belisarius Magnus

A zase tu máme známé schéma – ti, kteří se zdáli dobří, jsou ve skutečnosti špatní. Opakování je nejen matkou moudrosti pokud se jedná o vědomosti, ovšem zapomíná se, že je matkou nudnosti, pokud se jedná o zábavu. Na druhou stranu se nedá upřít, že to je zabaleno v celkem slušivém, akčním kabátku, proto strhnu jenom jednu hvězdu. A nebudu přitom raději myslet na to, že autoři již poněkokráté opakují schéma, kdy nechají někoho z našich hrdinů seznámit se s někým novým, ten se v seriálu pár dílů pohybuje a potom – hryz!

24.12.2018 | 2:14:07
PRINC180

Zatím se člověk baví ,dobrý díl …

5.12.2018 | 12:06:56
tom99

Útok na komunitu byl poměrně předvídatelný, nicméně nenudilo to :)

webmaster, grafik
2.12.2018 | 14:17:19

Van Helsing
60/100 - 54×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny