Van Helsing S04E11: All Apologies

S04E11: All Apologies

S04E11: All Apologies

Jack chce zachránit svého otce navzdory tomu, že je málem s Violet zaprodal. Jack se vydává společně s Ivory zachránit zbytek Sesterstva, zatímco Axel s Juliusem a Violet jedou pro Willema. Všichni narazí na nebezpečné problémy, které je ale nakonec zavedou k chybějícím stránkám knihy.

cz sk
6.12.2019
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
panecek.ohromny

Zdravim co sa deje s titulkamy ?

16.12.2019 | 18:22:06
tom99

Tak už se pojďme dostat k tomu zvláštnímu finále, kdy se do hry vrátí Vanessa. Tato řada představila celkem fajn postavy, ale ten děj někdy pokulhává…

webmaster, grafik
8.12.2019 | 11:54:00
Raiden123

Hmm,co ja viem … podivne.

8.12.2019 | 9:45:18

Van Helsing
61/100 - 55×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny