The Walking Dead (Živí mrtví) S08E09: Honor

S08E09: Honor

S08E09: Honor

Po bitvě Rick čelí novým problémům. Jinde však boje stále pokračují, kvůli čemuž musí členové učinit těžká rozhodnutí.

cz sk
25.2.2018
8 280 000
58 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Matt Negrete, Channing Powell
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Austin Amelio (Dwight), Khary Payton (Ezekiel), Jayson Warner Smith (Gavin), Cooper Andrews (Jerry), Avi Nash (Siddiq), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Ok, rozlučkový díl, ale zbytečně natahovaný.

6.3.2018 | 19:37:02
jimko

Od té doby co seriál běží, mám na Carla opravdu alergii a snad v každém díle jsem si přála, aby už bylo po něm.. Takže hodinový díl o tom jak Carl umírá bohužel nemůžu hodnotit kladně, rozhodně to se mnou emočně ani trochu nepohlo.. A už by to navíc chtělo seriál posunout někam dál, začíná to být trochu monotonní..

6.3.2018 | 18:13:34
Jamis

Samozřejmě, že tento díl byl hlavně rozlučkou s jednou postavou a hercem. Postavu jsem neměl moc rád, ale měla tam místo a mě se díl líbil, bylo to dojemné i pochopitelné. Já s tím problém nemám.

6.3.2018 | 7:57:24
UnicornPorn

tak tohle bylo hodne spatny…

5.3.2018 | 23:01:25
memar

Tento diel v pohode nič extra a nebol ani vyslovene slabý. Annie2809: s tým Carol s Morganom si úplne vedľa.

4.3.2018 | 7:37:44
Caligos

Doslova znamenité pokračování tohoto seriálu, i když ne zrovna ve světlé stránce. Opravdu udělali vše pro to, aby se mohl s námi Carl důstojně rozloučit a povedlo se to dokonale. Emočně dojemné scény s upřímnými a ze srdce danými projevy. Nemám nic, co bych tomuto dílu vytknul. Tento díl zcela vtáhne diváka do situace, ze které není cesty ven.

3.3.2018 | 17:06:39
Annie2809

Budu zlá, ale tohle je fakt špatný. Carla nemám ráda, tak mě ani nedojal jeho emotivní proslov. Nejvíc mě dostalo, jak Carol s Morganem vyvraždili celý království prostě jen tak. :D No a jako třešnička na dortu byl ten falešný pláč Judith. Tohle si seriál na takové úrovni přeci nemůže dovolit. Však tam byl záběr jak neplakala a pod to jí pustili falešný pláč… Bylo to strašně okaté. Je to špatný, vůbec nemám pocit, jako bych koukala na jeden z nejsledovanějších seriálů…

2.3.2018 | 21:04:53
veronikaqwe

úžasný emotívny diel.

2.3.2018 | 15:00:16
briza

Jako sranec první půlka skončila a jako sranec opět navázala. Chvílema už jsem skoro myslel, že ten Karel snad nechcípne.

2.3.2018 | 14:19:11
Scrolo

Spousta lidí tady by si mohla uvědomit že je o drama a vciťování se do postav. Zombie jsou už dávno jen jako prostředí a válka s Neganem je událost v jejich světě. To že tam tentokrát nebyla žádná akce mi popravdě ani nechybělo. Přece jen tam jde hezky vidět co postavy dělají a jak konverzují mezi tím než se semele něco co je pro 40% fanoušků ta „pravá akce“.

2.3.2018 | 11:58:56

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás