The Walking Dead (Živí mrtví) S11E04: Rendition

S11E04: Rendition

S11E04: Rendition

Daryl a Pes jsou zajati Smrťáky, kteří je dovedou do Meridianu. Zde se Daryl setkává s někým známým.

cz sk
12.9.2021
45 minut

Základní info:

Režie: Frederick E.O. Toye
Scénář: Nicole Mirante-Matthews
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Lynn Collins (Leah), Ritchie Coster (Pope), Alex Meraz (Carver), Glenn Stanton (Frost), Dikran Tulane (Mancea), Jacob Young (Deaver), Michael Shenefelt (Bossie), Eric LeBlanc (Powell), Robert Hayes (Wells), Ethan McDowell (Washington), Dane Davenport (Ancheta), Zac Zedalis (Boone), Lex Lauletta (Austin), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že tohle Daryl asi nečekal že Leah uvidi u nepřitele ale aspon mu pomohla aby se dostal do jeho skupiny ale ten křest ohněm byl fakt zajimavy zpusob jak se dostat do skupiny a jsem zvědav jestli Daryl bude pracovat uvnitř proti nim nebo se bude snažit zapadnout a taky jestli navaže vztah s Leah.

14.9.2021 | 16:10:21
simonideos

Díl jako takový se mi líbil. Je pravda, že hodně nápadů je už recyklovaných z minula a objevují se zbytečná kliše. Chápu, že bylo potřeba vedle linky se Společenstvím přidat nějakou akčnější, aby si seriál zachoval i tuhle část, ale dalo se vymyslet i něco opravdu nového.

10.9.2021 | 18:49:11
Bane

Jako fajn, ale je to pořád dokola. Pořád dokola!!! Všechno už jsme viděli. Psychopati mentálními problémy a Daryla, kterého přijali mezi sebe (Joe a jeho parta hadra). Zase infiltrace, jak už to bylo s Neganem a Šeptači. Bože. To je ždímání pořád toho samého.

9.9.2021 | 21:03:34
Marek Vojtěch

Mě se to zatím celý líbí :-)

9.9.2021 | 19:40:55
naratolog

Další záporáci budou v tomto seriálu akorát jen Negan revival. Mělo by to směřovat ke konci a ne neustále nabalovat. Jinak tahle řada zatím nic moc, je to velké zklamání, ale to tak u komerčních věcí bývá.

9.9.2021 | 14:07:29
tom99

No, těch záporáků a bláznů bylo v seriálu už hrozně moc. Je těžké vymyslet nějakého záporáka, který bude hrozivější a zajímavější než ten předchozí. Nechci nad nikým lámat hůl, ale poměrně se to opakuje…

webmaster, grafik
9.9.2021 | 8:06:30
BlackSquirrel

Pope je zatím vůl.. věřit v boha v apokalypse je zajímavý. Leah je taková kráva :/ Chudák Daryl… Já jsem z tohoto dílu nadšena, opravdu se povedl a nechápu co se vám na tom nelíbilo.

7.9.2021 | 15:58:26
Whitewolf114

Jako vážně se tohle někomu nelíbilo? Už fakt nevím, co někteří chcete. Podle mnohých zdrojů je nejoblíbenější postava Daryl, ale jakmile má nějaký díl pro sebe, nelíbí se vám…tohle je už fakt úsměvný a ještě úsměvnější u tohohle dílu. Museli nám Smrťáky představit a to taky udělali. Neříkám, že je jejich vůdce dokonalý, to ani náhodou (tedy pro mě) – Žádný charisma, ani nefascinuje, ani neděsí, nijak si mě zatím vůbec nezískal, prostě vyšinutý idiot. Leah…radši bez komentáře, když tam není Maggie tak je tam tahle. Opět (jako vždy) skvělé jsou ale znělky ke Smrťákům!! Díl byl tedy náhodou super. Pouze mi ho kazila Leah a jejich „vůdce“ mě do kolen absolutně nedostal, za ním bych teda nešla. Daryla mi bylo v mnohých částech moc líto a už jsem zvědavá a těším se na pokračování s ním!!

7.9.2021 | 13:45:07
pidalin

Hodnocení jsem omylem napsal pod předchozí díl. :-D

7.9.2021 | 13:33:20
Mouchal

Uz me zacinaji unavovat zaporaci, kteri si vrazdi vlastni lidi jen za ucelem sokovat… Pak se vzdy divi, ze prohrajou, zvlast kdyz tady Deda ma par lidi…

7.9.2021 | 10:07:52
1

Stav překladu

Epizoda S11E06: On the Inside

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás