Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 653×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

S07E11: Brand New Day

S07E11: Brand New Day

S pomocí Kory uvnitř základny Majáku pokračují Sibyl a Nathaniel ve svém boji za utváření temné nové budoucnosti pro S.H.I.E.L.D. Pokud se je bude chtít tým pokusit obejít, bude muset být kreativní a to ve všech směrech.

cz sk
6.8.2020
1 250 000
43 minut

Info

Režie: Keith Potter
Scénář: Christopher Freyer
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Iain De Caestecker (Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Enver Gjokaj (Daniel Sousa) 

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Daisy, Sousa a Mack neměli chybu a hlavně jak si dobirali Daisy kvuli jeji přezdivce ale Nathaniel je fakt tvrdy že niči cely SHIELD a taky jsem zvědav jak se Kora rozhodne a jsem zvědav co je s Jemmou.

26.8.2020 | 23:55:01
j&t&t

ja sa neviem k tomuto dielu dostať, torenty nesťahujem a na cz stránkach, z kade sťahujem, tam to nie je :(

23.8.2020 | 12:11:36
tom99

Musím říct, že je to utrpení sledovat tuto sérii. Toto nemělo nikdy vzniknout. Dát do příběhu na poslední chvíli sestru Daisy, která tam celou dobu nebyla, je prostě zoufalý scénáristický tah, kdy už neví, po čem tvůrci sáhnout. Jsem zvědavý na finále…

webmaster, grafik
19.8.2020 | 14:47:20
Spiker

Čekal bych, že touhle dobou dávno šlápnou na plyn a nebudou se točit v kruhu a o tom konci týmu je to línej výmysl jak zakončit seriál. Bohužel jsem i tentokrát zklamán, i když je to lepší než předchozí řada..

18.8.2020 | 17:27:28
Kothy

No to je pruser…

16.8.2020 | 23:17:12
Blackhand47XD

Jop, Quake pobavila. :D

webmaster, grafik
12.8.2020 | 19:46:23
nemo74

Ach jo. Klasický scénář, stále opakovaný, přivedou si nejsilnější postavu přímo do domu a pak se nechají o… a jsou ve starých dobrých s… aby bylo co? Napětí? Tak to fakt nefungovalo. Předvídatelné jako náhlé „nepředvídatelné“ chování týmu. A lodě Chronikomů jsou jako úžasný zvrat? Jsme snad ve StarTreku nebo hůř, ve StarWars? Nechybí ani extravelkédělo­ničícícojetře­ba (pro jistotu ve větším množství, páč jinak by jim ho povstalci podle ukradených plánu zničili. Závěrečná řada je fakt slabota, kdybych už to nesledoval tak dlouho, nedokoukám to.

12.8.2020 | 18:16:57
choudys

Další výborný díl. Konečně přišli na to, že mají dělat věci úplně jinak než jsou zvyklí. Útok na základny překvapil.

12.8.2020 | 12:51:31
Milano33

Tie scény medzi Fitzom a Jemmou boli neskutočne silné. Konečne nejaké nové zábery na Fitza, aj keď ich nebolo mnoho, ale aj napriek tomu ma jeho opätovná prítomnosť nesmierne potešila, aj keď iba v podobe flashbackov. Ja som vážne zvedavý, čo sa s ním v skutočnosti stalo, kam zmizol. Snáď sa jeho plného návratu ešte niekedy vôbec dočkáme, lebo by ma veľmi zamrzelo, kedy sa už niekdy neukázal. Aj Daisy s Sousaom boli naprosto k popukaniu, oni sú proste úžasná dvojka. Už sa neviem dočkať epického finále tohto seriálu a bude mi vážne chýbať, keď už nadobro skončí. Ale pevne dúfam, že sa nakoniec Fitz-Simmons dočkajú šťastného konca, oni si to proste zaslúžia po tom všetkom, čím si spoločne prešli.

11.8.2020 | 16:12:03
Dragon94

Snad, alespoň to finále bude stát za to. Tahle série je jinak hrozné zklamání.

7.8.2020 | 11:23:49
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama