Avengers Jack Rollins

Jack Rollins

Jack Rollins

Člen Kapitánova týmu STRIKE, který byl zároveň členem Hydry. Rollins pracoval pod vedením Rumlowa, ze kterého se později vyklubal zlotřilý Crossbones.

Sezóny 1
2014 - 2014

Informace

Celé jméno: Jack Rollin
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Autoři postavy: Bob Harras, Paul Neary
Představitel: Callan Mulvey
Poprvé se objevil v:
Official Handbook of the Marvel Universe Vol 2 #11 (říjen 1986)

Filmy

O Rollinsovi

Zatímco v komiksech je Rollins kladnou postavou na straně S.H.I.E.L.D.u, ve filmovém světě je tajným agentem Hydry uvnitř S.H.I.E.L.D.u, který je součástí zásahového týmu STRIKE. Komiksový Rollins se na stránkách moc dlouho neudržel a zemřel hned ve svém prvním příběhu. Jako agent S.H.I.E.L.D.u in­filtroval Roxxon, kde byl ale zabit a nahrazen duplikátem zvaným LMD.


Mezi jeho nepřátele patří Captain America, Nick Fury, Maria Hill, Falcon a Georges Batroc.

Komiksy

Jack Rollins byl tajný agent S.H.I.E.L.D.u, který byl vyslán infiltrovat výzkumnou stanici zlého Roxxonu. Jakmile byl uvnitř, informoval Nicka Furyho o zrádcích uvnitř S.H.I.EL.D.u a jeho představenstvu, které má s Roxxonem jisté spojení. Po odeslání informací byl zabit robotickou kopií Jamese Woo, kterého poslala rada. Rollins byl následně nahrazen vlastní robotickou kopií.

Marvel Cinematic Universe

Rollins se stal agentem Hydry a infiltroval S.H.I.E.D., kde se dostal pod velení Brocka Rumlowa, vůdce taktického týmu STRIKE a dalšího člena Hydry. Spolu se STRIKEm, Kapitánem Amerikou a Black Widow vyrazil osvobodit loď Lemurian Star, kterou ovládl Georges Batroc. Mise byla úspěšná, načež Hydra začala se svým převratem. Rollins spolu s Rumlowem napadl Kapitána ve výtahu, ale byl poražen a Rogers unikl.

STRIKE je poté začal nahánět, přičemž je lapili po útoku Winter Soldiera. Hrdiny ale osvobodila Maria Hillová a Rollins byl pověřen hlídáním vůdce Hydry Pierce. Pierce nakonec dal Rollinsovi rozkaz, aby pozabíjel členy světové rady, čemuž zabránila Black Widow, která jej omráčila. O jeho pozdějším životě zatím nic nevíme, údajně se však má objevit v Avengers: Infinity War.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie