S03E21: Justice

S03E21: Justice

Poté co zahalený muž začne střílet na jejich služební auto, Roman je zraněn a Burgessová vypadne z auta. Na muže vystřelí, když se se otočí jejím směrem a něco se mu v ruce stříbrně leskne. Nicméně na místě činu žádná zbraň nebyla nalezena a střelec je identifikován jako sedmnáctiletý afroamerický teenager. Státní zástupce Peter Stone, který poslal Voighta do vězení, a jeho tým musí sesbírat dostatek důkazů, aby puberťáka očernili a Burgessové očistili. Musí ale našlapovat opatrně, protože napětí okolo tohoto vysoce sledovaného případu stoupá. Background pilot pro spin-off Chicago Justice.

11.5.2016
6 750 000
42 minut

Základní info:

Režie: Jean de Segonzac
Scénář: Dick Wolf
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Philip Winchester (Peter Stone), Nazneen Contractor (Dawn Harperová), Joelle Carter (Laura Nagelová), Ryan-James Hatanaka (Daren Okada), Lorraine Toussaint (Shambala Greenová), Carl Weathers (Mark Jefferies), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Randy Flagler (Capp), Kelvin Harrison Jr (Michael Ellis), Chip Zien (soudce Lurman) s Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Kara Killmer (Sylvie Brettová), Joe Minoso (Joe Cruz), Steven R. McQueen (Jimmy Borelli) a Taylor Kinney (Kelly Severide)
Ostatní herci: Anthony Ferraris (Tony), Sherrice Eaglin (Cecily Ellisová), Michael Hargrove (John Ellis), Matthew Klingler (Cade), Bubba Weiler (Kelton), Victoria Allen (Penny Cokerová), Ike Smith (Dean Royal), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janeicka

Pěkný úvod k Chicago Justice :-)

6.7.2016 | 13:26:42

Stav překladu

Epizoda S09E22: You and Me

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama