Krypton Tvůrci: Jsme v nové časové linii, ve druhé sérii nejsme nijak limitováni

Tvůrci: Jsme v nové časové linii, ve druhé sérii nejsme nijak limitováni

Tvůrci: Jsme v nové časové linii, ve druhé sérii nejsme nijak limitováni

Druhá řada seriálu Krypton je již potvrzena a nyní víme, že si tvůrci nemusí dělat starosti s osudem Kryptonu a známou historií této planety. Díky oběti Seg-Ela došlo ke zcela jiným událostem, a tak se náš příběh v seriálu odehrává ve zcela jiné časové linii. Máte z této zprávy radost?

13 1
7.6.2018

První řada seriálu Krypton je za námi a vše nedopadlo tak, jak jsme zpočátku mohli tušit. V původní verzi si Brainiac přidal město Kandor do své sbírky, což zapříčinilo nestabilitu jádra planety, které jednoho dne vybuchlo a planeta byla zcela zničena. Jenže této velké a důležité události Seg-El zabránil a nastavil zcela nový kurs možné budoucnosti.

(Druhá řada by měla být zcela jiná. Foto: Syfy)


Podle výkonného producenta seriálu Camerona Welshe seriál nastoupil do zcela jiného vlaku a nemusí se ohlížet na známé události ze Supermanovy historie. Jelikož je seriál prequelem k Supermanově příběhu, bylo jasné, že tvůrci budou v jistém slova smyslu dosti omezeni. Jenže to nyní neplatí. Máme tu novou časovou linii a tvůrci si do druhé série mohou vymyslet prakticky cokoliv. Ostatně Welsh k tomu řekl následující:

Kandor není v Brainiacově sbírce. V první sezóně jsme naznačili, co vedlo k destrukci Kryptonu a narození Supermana. Jenže tyto události už nyní můžeme nechat u ledu, protože se nacházíme ve zcela jiné časové linii. Nyní se cítíme osvobození, protože v seriálu se může stát prakticky cokoliv nového.

Jste rádi, že seriál nyní půjde svou vlastní cestou? Nebo byste uvítali, kdyby se držel zaběhlých historických milníků planety?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /12

Holldir

Jako má to jednu chybu…Poněvadž se změnilo vše tímto, i samotný plášť který Adam přinesl. To znamená, že ten daný plášť má Adam ze země. A kdyby patřil zlému dobyvateli nechodil by Adam s pláštěm na krypton jako důkazem nyní již kdovíčeho…pokud by v nové linii ten kryptoňan na zemi byl zlý Adam by se nenamáhal ho zachraňovat a tudíž by tam ten plášť ani nebyl. Ale je tam takže je zcela logické, že ten jemuž bude patřit odešel nebo byl poslán z kryptonu na zem…důvod? Pokud krypton neexploduje proč by ten někdo letěl nebo byl poslán na zemi? Buď je toto chyba tvůrců nebo opravdu krypton ještě zanikne a ten který se dostane na zemi bude jen někdo zcela jiný, ale přesto dobrý

8.6.2018 | 1:42:01
majkl44

Kod říká, že by musel být Kryptoňan na Zemi zlý?

8.6.2018 | 8:05:56
Vegen

Jak, že byli svázaní? Jestli v tom prostoru co si nechali neuměli vytvořit zápletku, tak je to velmi smutné :D

8.6.2018 | 14:30:42
antty

Podle mě přehání, pokud seriál neskončí zrušením, tak bude uzavřen návratem do staré časové linie, otázkou je jenom, jak dlouho to potrvá.

webmaster
8.6.2018 | 15:17:09
Biliskner2386

Já doufám ze se budou držet linie. A ne jako třeba u Star Treku novyho který se odehrává v alternativní realitě. Přitom měli tvůrci spousty jiných možnosti. Mohl by Krypton končit začátkem seriálu Smallville.

8.6.2018 | 15:54:01
God of war

DOOMSDAY tam bude to víme ale takový Vandal Savage by se do kryptonu hodil jako záporák.

#12 CoRnDuCK
8.6.2018 | 20:26:43
Holldir

Jako stále zůstává otázka proč bude kryptoňan na zemi? Exploduje krypton stejně nebo ho tam pošlou z jinýho důvodu?

#9 Lynth
9.6.2018 | 1:34:41
mathush

Já si stejně myslím, že se Brainiac osvobodí z Fantom zone při záchraně Sega a Kandor nakonec padne do jeho sbírky, jen o pár let později.

11.6.2018 | 11:33:05
Lynth

#7 Holldir: Neposlouchal jsi konec 10 dílu? Zod chce absolutní nadvládu nad vesmírem. To znamená i nad Zemí. „Eventually they will all kneel before Zod“. A Krypton posílal průzkumné lodě, takže zhruba ví, kde je život a chce je dobýt ty planety. Proto bude i na Zemi.

14.6.2018 | 10:23:01
antty

Navíc na Zemi už je – viz ta poslední scéna – Zod má na Zemi svou sochu a je vidět, že Země je pod vládou Kryptonu – nebo byla než si ji vzal Brainiac, protože si myslím, že na konci ukázali, že Země je v jeho sbírce.

webmaster
14.6.2018 | 16:56:16
moiki

V Brainiacově sbírce byl před tím když se tam Adam vrátil v čase to bylo poznat že jsou zmražení ale myslim si že druhá série se bude točit okolo odboje proti Zodovi musim ale říct že je to zajímavá postava a jsem zvědav jak v tomto seriálu budou dál pracovat

15.6.2018 | 20:54:59
CoRnDuCK

#6 God of war: Tak snad ho neposerou jako v LoT.

16.6.2018 | 18:59:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců