Star Trek: Discovery S01E05: Choose Your Pain

S01E05: Choose Your Pain

S01E05: Choose Your Pain

Gabriel Lorca je uvězněn na lodi Klingonů. Sám se potká s jinými zajatci a bude se muset rychle rozhodnout, kterému začne věřit. Michael Burnhamová si uvědomuje, že Rozporovač dlouho nevydrží vytížení spórovému pohonu, a tak pracuje na nouzovém plánu.

15.10.2017
47 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

kde vzala želvuška vodu ve vakuu mě taky napadlo… je to celkem fajn, ale pořád nic extra… na star trek mám vysoké požadavky a jsem v tomto vesmíru trochu detailista… bohužel… trochu nervozní jsem byl z toho seznamu kapitánů na monitoru, ale zvládnul jsem to… očekávám, že se to ještě zlepší…

19.10.2017 | 2:12:16
Angi

Díl se mi líbil, ale… ALE jsou tu tři věci, za které strhávám po jedné hvězdě. První scéna – "Nechte mě tu, už nemůžu jít dál – a následně vstane a zmlátí Klingonku… to ten díl poslalo úplně do kytek. Další hvězda dolů za zničení stihače hned po transportu osob na palubě, tohle klišé si mohli odpustit. A poslední za želvušku – načerpala vodu ve vakuu? A pak se teleportovala pryč? Proč se neteleportovala během doby na obou lodích? Jinak díl dobrý, ale tyhle věci ho srazily..

18.10.2017 | 22:12:38
captain

Tento díl byl takový zvláštní. Ale pořád mám pochybnosti o tom spore drive, a že by rada Federace povolila ty experimenty se želvuškou. Proč ne transwarp nebo kvantový proudový pohon jako ve VOY?! To by bylo daleko logičtější. Klingoni tentokrát dost najivní. Navíc křižníky D7 byli až na konci Kirkovy éry. V této době mohli mít maximálně D5 nebo D6! Z TOSky známý Harry Mudd na scéně, aspoň něco z klasiky. Věřím, že ho ještě uvidíme. Komandér Saru se nám pomalu vyjevuje. Michael maličko sympatičtější. Konečně jsme se dozvěděli něco z minulosti cpt. Lorcy. Ten homo závěr raději nebudu komentovat.

18.10.2017 | 17:56:09
ReisRyos

Takový plochý scénář.

18.10.2017 | 6:12:03
Railbot

Scénář opět plytký a tentokrát i proložený nepostradatelnou homo tématikou.

18.10.2017 | 1:46:26
Kothy

Dalsi super dil.

17.10.2017 | 23:41:39
Brani

Bol by to celkom dobrý diel, aj keď už aj tu musela natlačiť svoje paprče homosexuálna lobby.

17.10.2017 | 23:24:53
NiennaTasart

těšila jsem se, že se začne něco dít. Ovšem opět mnoho nelogičností (např. úplně zjevný důvod pro tu klingonku pro pomstu na Lorcovi…jakto že ostatní klingony tak krásně sejme a tuhle, ještě když se ani nehýbala, ne? Nebo pak ta chabá story toho fousáče ve vězení…to nemohli přijít s něčím orginálním?). Jediná zajímavá věc se děla až v posledních 10 vteřinách (zrcadlo).

17.10.2017 | 22:10:56
Lex Luthor

Konečně se tam něco děje, ale Klingoni mají být nejobávanější bojovníci ve vesmíru, zvládli je až moc snadno, klingonka se mi zdála nějaká úchylná, máme být v polovině války a zatím jsme viděli pár bitev a zdá se, že jsme na začátku, jestli to bude mít nějakých 10 epizod tak se bojím toho jak to ukončí, aby to nezhustili do jedné epizody. Chtěl bych více vesmírných bitev uvidíme co bude dál

17.10.2017 | 18:32:44
KazatelGorro

Zatím nejlepší díl, ti, kterým se to nelíbí, by to měli přestat sledovat ;) a ta závěrečná scéna, kdo ví, jak se budou vyvíjet další díly, třeba tam bude více alternativ a náš mykolog bude klíčová postava k určení toho správného pokračování.

17.10.2017 | 9:14:46

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie