Star Trek: Discovery S01E05: Choose Your Pain

S01E05: Choose Your Pain

S01E05: Choose Your Pain

Gabriel Lorca je uvězněn na lodi Klingonů. Sám se potká s jinými zajatci a bude se muset rychle rozhodnout, kterému začne věřit. Michael Burnhamová si uvědomuje, že Rozporovač dlouho nevydrží vytížení spórovému pohonu, a tak pracuje na nouzovém plánu.

15.10.2017
47 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Tak tohle sem zhltnul s chutí. Burnham přestala otravovat, víc času dostal Lorca. Klingonská loď D7 vypadá parádně. Do týmu přibyl další člen a zdá se, že už je to komplet. Navíc vymizely i lens flares, což je určitě dobře. Ten konec sem si musel pustit 3× a stejně sem to nepochopil.

17.10.2017 | 7:43:49
Kalam

SJW Trek pokračuje v ruinování dobré značky… není to hard scifi, není to space opera, není to military scifi, je to prostě odporný mišmaš, který nevznikl proto, aby nám dal nějaký kvalitní scifi zážitek, ale aby pekně zapropagoval levicové agitky…

16.10.2017 | 23:36:11
MagikaVonCary82

StadyCam je holt StadyCam. Drahé kamerové zařízení, které se však brzy zaplatí kvalitním a realistickým obrazem filmových snímků… Vzhledem k tomu, že jsme – dle dostupných informací – v polovině první série „Klingonská válka s Federací“, a druhá má již mít jiné téma, jsme se – dle mého subjektivního názoru – ve „válce“ doposud neocitli. Spíše jsme zažili dvě bitvy, a přílišné zaměření na osobní psychický stav mysli a vztahů několika mála členů na U.S.S. Discovery…

16.10.2017 | 22:27:43
gorilla

divím se ,že kritici se dívají dál,je přece lehké vypnout nebo sledovat něco jiného,než jen hledat „mouchy“

16.10.2017 | 22:27:16
pidalin

Ty 4 předchozí díly jim konečně vydělaly na to aby koupili kameramanovi stativ a zjistili že přidávat chromatickou vadu do všech efektů je zbytečný plejtvání výpočetního výkonu, hurá! :-D První díl na kterej se trochu dalo koukat i dějově a obsahově. Ale nechápu co maskéři dělaj tý zrzce že má obličej jak 80 letá babka.

16.10.2017 | 22:17:35
Arianus

Je to mozne Periodicu. Cely ten konec se zrcadlem je mimozni. Ale sluselo by jim to, sefinzenyr je spravny arijec XD

16.10.2017 | 20:17:14
periodic

Ten zaverecny „gay“ rozhovor nemoze byt nahodou iba jedna z moznosti ktoru viedol po ziskanej schopnosti a skusenosti vidiet nekonecne moznosti vesmiru a jeho mozno vnutornych pohnutkach k doktorovi, kedze odchadzal nakoniec sam?

16.10.2017 | 20:11:42
SikyCZ

Já tenhle seriál prostě žeru, sice bych uvítal více vesmírných bitev jako ve druhém díle a to už by asi bylo příliš nákladné Michael si postupně získává přízen posádky i mě a vypuštění toho tvora do vesmíru byylo hezké

16.10.2017 | 16:05:38
KevSpa

Výborný díl. Mimochodem, dva gay herci hrající gaye, to „slušní Češi“ nevydejchají. Tady zas bude nablito.

webmaster, korektor
16.10.2017 | 14:56:35
AVE_Jirka

Martrix: „…gay scéna byla mimózní, asi mi to nevadí“ je docela protimluv ne? Proč by měl mít někdo odbory jen proto, že není ideálním obyvatelem Třetí Říše? Černoši, asiati, LGBT a další lidi jsou součástí společnosti a to, že jsou víc vidět v seriálech/filmech mi nepřipadá nijak divné. Naopak víc divné mi připadá nekončící propagace, dnes již zcela běžné věci, nad kterou se dnes nikdo normální nepozastaví. Obzvláště by mě nenapadlo, že někoho „rozhodí“ obyčejný rozhovor mezi dvěma muži…navíc rozhovor, kterému by se asi nevyhnul žádný pár vzhledem k okolnostem :-D.

Pátý díl byl opět parádní :-)

16.10.2017 | 11:58:00

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie