Star Trek: Discovery S01E08: Si Vis Pacem, Para Bellum

S01E08: Si Vis Pacem, Para Bellum

S01E08: Si Vis Pacem, Para Bellum

Kapitán Gabriel Lorca se vydává na pomoc lodi USS Gagarin, na kterou útočí Klingoni. Dokud ale budou mít maskované lodi, je proti nim Federace bezbranná. Proto Lorca vysílá Michael, Sarua a Tylera na planetu Pahvo, kde všichni mohou nalézt odpovědi na kladené otázky.

5.11.2017
41 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rezzba

Vzdávám to. Strašná sračka.

20.4.2020 | 22:34:48
Kasom

Jeden z nejslabších dílů zatím slabého seriálu. škoda.

13.11.2017 | 23:28:41
Arihant

Dobra epizoda.

10.11.2017 | 9:55:45
spockedscully

Zatím asi nejslabší díl, bylo to takové neucelené, Burnhamová vysvětluje poručíkovi Flotily principy prvního kontaktu a říká kapitánovi, co má dělat. Místy je ten scénář fakt nablblej. Na planetě jsem čekala nějaké morální vyústění, které se nekonalo. Epizoda rozjela hodně problémů, ale žádný neuzavřela. Klingoni mě nebaví. Tak snad se to příště zase zlepší.

9.11.2017 | 22:36:14
Kothy

Malo akce…

9.11.2017 | 20:11:19
tom99

Je škoda, že jsme zrovna opustili loď, vydali se na planetu a scénář stojí opět za prd. Když už fakt cpou peníze do těch efektů, nevím, proč si nepohlídají scénář. Za změnu ale dávám 80%. Po osmi dílech jsme se konečně podívali na nějakou planetu…

webmaster, grafik
8.11.2017 | 22:07:23
default

chapu o co jim slo, ale i tak se mi to nijak extra nelibilo. Slaby prumer. :-/ Zatim u me vice boduje Orvell. Sorry. :P

8.11.2017 | 20:55:57
RadekKasseckert

kolik teda bude celkove dílu ? ja myslel ze to 9 skocni :-( a přitom serial je super Michel sem miloval uz v The walking Dead

7.11.2017 | 16:35:23
Lex Luthor

Ukázali jednu hvězdnou bitvu a pak zase vedlejší pátrání po něčem co ukončí válku. Říkali, že vedlejší epizody nebudou, zatím se mi zdá každá vedlejší akorát vždy vidíme pár scén související s válkou a zbytek vyplní vedlejší děj. Z ukázek na další epizodu to vypadá, že to ukončí klasicky výzvou hlavního záporáka k bitvě

7.11.2017 | 15:23:53
captain

Zajímavý díl. Chvíli si člověk užívá vesmírnou bitvu, z nenadání se ocitá na Pandoře jako v Avataru. Pak zas u Klingonů. Pokud vím, tak první válku s Klingony ukočili Organiánci ustanovením organijské smlouvy a vytýčením neutrální zóny mezi Klingony a Federací. Uvidíme, kam směřuje Discovery. Vánoční pauza vadit nebude, zas takový zázrak STD není. Všechny logické výtky trvají a spíš se potvrzují. Naopak Orville je Trek jako ze světa TNG, trošku šmrcnutý Andromedou, což je také z pera Gena Roddenberryho.

7.11.2017 | 15:23:16
1

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie