Zdroj: Entertainment Weekly
Entertainment Weekly vydal další fotku z očekávaného seriálu Star Trek: Discovery. Sice se jedná o obyčejnou fotografii, ale odhaluje, jak bude vypadat transportní místnost na vesmírné lodi USS Shenzhou a vzhled poněkud zastaralých phaserů. Co je ale novinkou, je brnění uniforem.
(Jak se vám líbí pohled do lodi Shenzhou? Foto: Entertainment Weekly)
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /5
Lex Luthor
Chybí mi klasické uniformy z TNG, DS9 a V zelené, zlaté a červené, tyhle modré, jak ted dávají nic moc, podle mě je chyba u Star Treku jít pořád do minulosti. Měli by ukázat něco i z budoucnosti po událostech starých seriálů
#2 -Skinner--Skinner-
#1 Lex Luthor: Tieto uniformy sú zjavne inšpirované seriálom Enterprise :D. Tiež by som radšej videl farebné uniformy. Dalo sa aspoň určiť kto pracuje v akej sekcii. Mohli použiť uniformy zo Star Trek Beyond pretože tie sa mi páčili najviac.
#3 Lex LuthorLex Luthor
#2 -Skinner-: jo
Michargo
Mě se líbí tihle uniformy, než ty pyžama co běžně nosívají, tohle vypadá více futuristicky, tak jak má býti v sci-fi seriálu.
pidalin
Uniformy sice navazujou na ENT, ale je to 10 let před TOSkou, to jako během 10 let přejdou na dvojdílný uniformy a pak zase zpátky? No budiž, aspoň 1 věc se musí tomu zlýmu Abramsovi přičíst k dobru, ty filmy respektovaly aspoň trochu původní TOS uniformy.