Star Trek: Discovery Čtvrtý díl Star Treku: SJ Clarkson je sice ze hry, ale s pětkou Quentina Tarantina se počítá, přesvědčí režisér Chrise Pinea k návratu?

Čtvrtý díl Star Treku: SJ Clarkson je sice ze hry, ale s pětkou Quentina Tarantina se počítá, přesvědčí režisér Chrise Pinea k návratu?

Čtvrtý díl Star Treku: SJ Clarkson je sice ze hry, ale s pětkou Quentina Tarantina se počítá, přesvědčí režisér Chrise Pinea k návratu?

Poslední měsíce jsme nepřinášeli příliš radostné zprávy ohledně budoucích Star Trek filmů, ale zdá se, že série má ty nejhorší dny za sebou, protože alespoň teď se na všechny usmálo štěstí. S filmem Quentina Tarantina se stále počítá a mohl by do kin dorazit dříve, než se původně plánovalo.

10 3
30.1.2019

Studio Paramount Pictures chtělo v minulém roce sérii J. J. Abramse pořádně nakopnout, a tak připravovalo rovnou dvě pokračování najednou. Čtvrtý díl od režisérky SJ Clarkson se měl natáčet již letos v lednu, ale bohužel z projektu odešli klíčoví herci (Chris Pine a Chris Hemsworth), takže byl celý film odložen na neurčito. Zdá se ale, že nemusíme úplně zoufat.

Po čtvrtém díle měl další pokračování přislíbené Quentin Tarantino, který má svou vlastní vizi krvavého a mládeži nepřístupného Star Treku. A zdá se, že režisér má stále zájem a studio taky. Zatím se nic nemění, Tarantino stále pracuje na svém příštím filmu Once Upon a Time in Hollywood a dokud nebude snímek plně dokončený, bude Quentin nedostupný.


(Dočkáme se tedy filmu nakonec? Foto: Paramount Pictures)

Jelikož je ale čtyřka pryč z programu dne, zdá se, že ji studio rovnou vynechá a pustí se do natáčení pětky. To ostatně dává smysl. První tři filmy od producenta Abramse si na sebe sotva vydělaly a právě Tarantino by mohl přilákat více diváků do kin. Navíc scénář čtvrtého dílu byl vyhozen z okna, protože pokud studio nedokáže dostat Hemswortha ke stolu na vyjednávání, celá zápletka, která se točila okolo něj, nebude realizovatelná, pakliže ho studio nebude chtít nahradit méně známým (a hlavně levnějším) hercem.

Proto bychom tak Star Trek Quentina Tarantina mohli vidět i o pár let dříve. Je to rozhodně dobrá zpráva, nicméně se na ni váže i jedna negativní. Všichni víme, že v Tarantinových filmech většinou umírá spousta hlavních postav, a pokud nás něco podobného čeká i v dalším díle, doufáme, že se série nedostane do slepé uličky, protože takto bychom mohli přijít o většinu posádky Enterprise.

Co říkáte na tyto nové zprávy?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /7

tomperys

Tak jestli Tarantino natočí ST, tak kromě spousty krve na chodbách, konzolích, uniformách, nahých Orionských otrokyních a taky zcela jistě poletující vesmírem, se nejspíše dočkáme okamžiku, kdy nakonec z celé posádky přežije jen jeden :-D

30.1.2019 | 21:13:01
AVE_Jirka

Obávám se, že „temná“ strana utopistické Federace a její vojenské složky v podobě Hvězdné flotily by vyvolalo značný rozmach infarktů a mrtvic. Za sebe mohu jen napsat, že by to mohla být zajímavá podívaná. Umím si představit, že se zaměří na nějakou válečnou událost, kde bude pravidlo „my nebo oni.“ Uvidí se co a zda něco bude :-).

30.1.2019 | 21:46:08
Lex Luthor

Já doufám, že Tarantino natočí film z prostředí zrcadlového vesmíru kde by mohli být hlavními postavami záporáci z Teranské říše.

30.1.2019 | 22:46:18
sFík

Kéž by Quentin natočil Picardovku :) a mladýho Jean-Luca si střihnul Hardy, ostatně už ho hrál, že…

30.1.2019 | 23:19:55
lightbrand2

Chtějí z toho Star Wars a přeskakování epizod je dobrý začátek :-D

31.1.2019 | 18:29:13
Raiden123

Ja nechápem ako niekto dostal tak „geniálny“ nápad dať réžiu Star Trek filmov Tarrantinovi,ja si nemožem pomocť,podľa mňa skoro všetky filmy ktoré robil sú dosť zlé a to nielen kvalitou,ale vetšinou nedávajú zmysel a potom ešte Tarrantino bude tvrdiť „A vo-tom to je“ …

Som teda zvedavý ako toto dopadne,ak nahodou niekto príde k tomu istému záveru až po pozreti toho akože tarrantinokillbi­lltreku,no možem asi povedať,ja som vás varoval …

No samozrejme každý može mať na to vlastný názor,poznám pár ľudí ktorým sa Tarrantinova tvorba zdá ako zaujímavá,i keď som vetšinu toho čo videl,ale len preto,že ma niekto ukecal na to nech si pozriem jeho niektoré dielko,že je to akože „dobré“,ale potom som to rýchlo oľutoval …

2.2.2019 | 8:30:30
Eodeon

Pochybuji, že Tarantino má v úmyslu navázat na kelvinovu linii, takže dohady o tom, které postavy zemřou, mi připadají více než předčasné.

2.2.2019 | 20:14:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie