Zdroj: CBS All Access
Nové epizody nás čekají v lednu, ale tvůrci nás už nyní lákají a upozorňují nás, ať na nové epizody rozhodně nezapomeneme. V galerii se tak můžete podívat na čtyři nové plakáty, na kterých můžeme najít hlavní postavy v černobílém ladění. Těšíte se, až se seriál opět vrátí?
Foto: CBS All Access
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /8
Voocko
yes
lightbrand2
Ježiš to bude ještě pokračovat?!
#5 nowas #8 Xegiieerpe78
Skvělý :) Patřím k těm, kterým se tenhle ST líbí. Myslím, že přesně takhle to celý chtělo nakopnout! :) Jen tak dál, houšť a větší kapky!
targaryen
Mně se tenhle ST taky moc líbí, těším se na další :-)
nowas
#2 lightbrand2: dokonce i potvrzena druhá série :-D
dinoGTR007
to jsem rád , popravdě po dlouuuuuuhý době skvělej star trek
Xegiie
myslím že žádné proopagování nepotřebují :D
Xegiie
#2 lightbrand2: a můžu se zeptat kdo ti drží pistol u hlavy že se na to musíš dívat ? takovou demenci svět neviděl