Zdroj: CBS All Access
Seriál Star Trek: Strange New Worlds je bezesporu jedním z nejočekávanějších Star Trek seriálů. Jednak se vrátíme ke kořenům původního seriálu a můžeme se těšit na epizodnost jednotlivých dílů, a zadruhé tento projekt má zkrátka něco navíc, co ostatní seriály nemají. Těšíte se?
Incoming transmission from Captain Pike himself Anson Mount #StarTrek #StrangeNewWorlds pic.twitter.com/7MzivTtKCH
— Star Trek (@StarTrek) October 11, 2021
Zdroj: CBS All Access
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?
Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.
USA | 2017 | Ukončeno
3 sezóny
| CBS All Access
| 43 minut
Amazon Video
| SkyShowtime
Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.
Obsazení:Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)
(více)
Diskuze /7
ReisRyos
Moc se těším :)
percival2
Snad to nebude stejná progresivní srajda jako Discovery.
#5 iNstinkt-Horus8
♥ ♡ ❤ ❥
Martrix
nejen že má něco navíc…ono mu taky zdá se, naštěstí i něco chybí… . Ale neříkej hop, dokud nezavlaje duhová vlajka
iNstinkt-
#2 percival2: jako až na ty progresivní sračky, tak po příběhové stránce a efektama to není vůbec špatný.
pidalin
Mohli by k tomu pustit lidi co dělaj Lower Decks. :-)
Amigo65
Těším se a jsem zvědavý co s tím provede dnešní „akční“ doba.