Star Trek: Discovery Seriál Star Trek: Discovery získává třetí řadu, zájem o druhou je enormní

Seriál Star Trek: Discovery získává třetí řadu, zájem o druhou je enormní

Seriál Star Trek: Discovery získává třetí řadu, zájem o druhou je enormní

Letos se se seriálem rozhodně nebudeme loučit, stanice CBS All Access potvrdila, že se s posádkou Discovery budeme setkávat i nadále. Třetí řada je jistá a rozhodně není vyloučeno ani další pokračování. O počtu epizod a premiéře v tuto chvíli ještě nic nevíme.

29 0
28.2.2019

To, co se dalo čekat, bylo nakonec potvrzeno. Máme za sebou polovinu druhé řady a už nyní víme, že se můžeme těšit na řadu třetí. Ostatně o ní se již mluvilo v průběhu druhé série, kdy tvůrci tvrdili, že druhou sezónu mají pečlivě promyšlenou a u třetí mají hrubou kostru. Nyní se vše zase posunulo o kousek dál. Nemusíme hádat, zda se další řady dočkáme, protože to nyní víme se stoprocentní jistotou.

Výkonným producentem bude opět Alex Kurtzman, kterému bude vypomáhat Michelle Paradise, která například stála za upířím seriálem The Originals. Michelle se k týmu přidala již v průběhu druhé sezóny a vnesla do něj zase trochu jiný pohled. Navíc disponuje skvělými znalostmi ze světa Star Treku, a tak se poměrně snadno stala součástí užšího týmu.


(S posádkou Discovery se budeme setkávat i nadále. Foto: CBS All Access)

A proč byl seriál obnoven? Výkonná viceprezidentka Julie McNamara popsala celou situaci tak, že zájem o druhou řadu je enormní a naprosto předčil očekávání stanice CBS All Access. Stanice díky druhé sérii získala nové předplatitele, takže není důvod v seriálu nepokračovat. Julie si také zároveň přeje, aby v budoucnu dorazilo více příběhů ze světa Star Treku, o které snad budou mít zájem i fanoušci.

Důležitá je ovšem kvalita. A Julie McNamara je přesvědčena, že Alex Kurtzman a Michelle Paradise odvádějí skvělou práci. O přesném počtu epizod zatím nebylo rozhodnuto, stejně tak nevíme, kdy se třetí sezóny dočkáme. Jelikož je ale výroba seriálu velice náročná, je klidně možné, že si počkáme třeba více než rok. O případných plánech na čtvrtou sérii se zatím nemluví.

Jste zatím spokojeni s vývojem seriálu v průběhu druhé sezóny? A co říkáte na obnovení?

Diskuze /17

AVE_Jirka

Super zpráva. Potvrzuje se to, že seriál se líbí a omlouvám se za ten výraz, křiklouni jsou prostě více slyšet a vidět než spokojení fanoušci Star Treku :-).

28.2.2019 | 19:48:44
Horus8

Křiklounů je pár, hold nechápou o čem to vlastně je :-)

28.2.2019 | 19:52:40
sFík

teď se budou hardcorefans křenit jako klingoni :D

28.2.2019 | 20:53:28
Hudson

Těžko říct, jestli se křením jako klingon, spíš asi jako Borg :D Každopádně Discovery beru jako ucházející seriál z univerza StarTrek. Předchozí Enterprise jsem nějak vynechal a toto mě více-méně překvapilo. Je to každopádně lepší než hrůzostrašné „nové“ StarTrek filmy.

#5 Dodoooo #7 AVE_Jirka
28.2.2019 | 21:37:39
Dodoooo

#4 Hudson: Ojoj sa mas.:P Podla mna je predosli serial Enterprise mozno tak o 1000× lepsi ako Discovery!

28.2.2019 | 21:51:53
mathush

No, já kajsi četl, že třetí řada Discovery by měla začít po posledním díle Picarda. A sekce 31 po třetí řadě Discovery.

28.2.2019 | 23:05:55
AVE_Jirka

#4 Hudson: ENT ze začátku byla hodně slabá, ale pak se to rozjelo a Bakula v roli Archera fakt válel. ENT mohu jen doporučit ;-)

#8 mathush
28.2.2019 | 23:29:51
mathush

#7 AVE_Jirka: Já spíš rád pozoroval rozvíjející se vztah mezi T'Pol a cmd. Charlesem Tuckerem třetím (Tripem) :-)

#10 AVE_Jirka
1.3.2019 | 5:08:46
theplanetoftheapes

V dnešní době kdy se holywood nesnaží generovat nové filmy ani nápady a stále jen dokola recykluje a rebootuje a remakůje, je televizní seriál snad jediné prostředí pro nové a origo nápady. Byť je to stále o původním již 50 let starém „nápadu“. Doufám, že v dalších sériích si tvůrci už půjdou vlastní cestou, představí nové postavy, oprostí se od Spocků, Vulkánců, kaptana Pajka a jiných a ukáží třeba i nové rasy. Staré postavy by mohly mít své cameo a to by dokonale stačilo. Prachy na to jsou, divácká podpora taky, tak poďmeee

1.3.2019 | 7:33:23
AVE_Jirka

#8 mathush: Jo to bylo také fajn, ale já opravdu, ale opravdu nemám rád Trinneera, protože ho čistě subjektivně považuji za opravdu špatného herce ;-).

1.3.2019 | 11:04:16
Elian44

Potešujúce :) Aj prvá sezóna sa dala pozerať, aj keď sa mi linka s Klingonmi až tak nepáčila mirror vesmír bol fajn. Druhá sezóna je zatiaľ skvelá. Som trekkie 35 rokov teším sa každému novému seriálu a filmu z tohto sveta :D

1.3.2019 | 20:11:21
surky3

Je to jenom dobře. Po prvním dílu jsem byl docela zklamanej (ale to bylo hlavně kvůli špatnému režisérskému výkonu). Ty další jsou zatím fakt super a musím říct, že se tahle série dost povedla. Pokud přijdou s dobrým vysvětlením kolem Red Angela, tak to může být nejlepší seriál kterej jsem po dlouhý době viděl. Jinak naposled jsem se tak jak na STD těšil na díly první série Helixu.

1.3.2019 | 21:42:55
Lan

A co teprve az se vrati na obrazovky Picard, od toho cekam sledovanost jeste vetsi…

1.3.2019 | 23:03:05
sFík

Mě nebavil žádnej ze ST seriálů kromě STNG – protože Picard, jediný co mě vadilo byly ty stand-alone epizody, jak bylo tehdy trendem. Ve Voyageru jsem měl rád samozřejmě Sedmou a pár pěkných epizod. DS9 mě totálně minulo.. Enterprise.. ne nedal jsem to…

2.3.2019 | 14:23:08
Moor8

svět se zbláznil.

2.3.2019 | 19:27:46
MrPlankton

Skvělá zpráva :) PS: zkontrolujte někdo ty konzervativní hardcore fandy, jestli z toho nemají zástavu :D

#17 AVE_Jirka
6.3.2019 | 0:02:30
AVE_Jirka

#16 MrPlankton: Ti co brečí zde, brečí i na ostatních webech. Jen nějak nechápu, proč se tak mučí? Když se mi něco nelíbí, tak na to přeci nekoukám ne? :-) Další věc je ta snaha přesvědčit ostatní, že DIS není Star Trek, ale že je tím The Orville :-D. The Orville mám rád, ale poslední dvě epizody jasně ukázaly, že je to bohapustá vykrádačka Star Treku napříč celou jeho historií bez vlastní myšlenky. The Orville se mi líbí a také ta nostalgie z TNG mě oslovuje, ale DIS u mě vede na plné čáře ;-) a podle všeho je tábor podporující DIS značně větší a to je dobře :-).

6.3.2019 | 14:41:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E14: Such Sweet Sorrow, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás každý týden připravuje tým ve složení:
thestral, Korax, @spockedscully, @Marethyu2000, @eodeon a @KlárkaP

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu první řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Teorie

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Kdo je Rudý anděl a o co mu jde?

Celá zápletka druhé řady seriálu Discovery se točí okolo Rudého anděla, který se zničehonic objevuje na náhodných místech v galaxii a ovlivňuje jejich historii. Se šestým dílem jsme zase o kousek blíže odhalení pravdy, kdo Rudý anděl ve skutečnosti je a o co mu jde.

Zajímavosti

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Recenze druhé řady seriálu Star Trek Discovery: Za hodně peněz málo muziky?

Máme za sebou druhou řadu seriálu Star Trek: Discovery a všichni si jistě už udělali čas, aby dohonili resty a zhlédli závěrečné díly. Nyní s odstupem času se na celou druhou řadu opět podíváme a rozebereme si ji. Opravdu se jednalo o tak kvalitní zábavu, jak nám tvůrci tvrdí?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie